مقالات آموزشی

RSS

طرح جابر دانلود نمونه های آماده

22 Dec 2019

طرح جابر

این طرح برای دانش آموزن این امکان را فراهم میسازد که آنچه را تئوریک آموخته اند به تبعیت از دانشمند بزرگ و الگوی کشورمان جناب جابر ابن حیان در قالب آزمایشات تجربی تست کرده و ماهیت آنچه را که تا به امروز آموخته بودند را بتوانند در تجربه ای شیرین , کودکانه و علمی کشف نمایند.

بهترین نمونه های آماده

بهترین نمونه های طرح جابر آماده را با کلیک روی دکمه زیر دانلود کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

دانلود نمونه های آماده

طرح جابربن حیان

دقیقا به خاطر همین ماهیت شیرین تجربه کردن است که دانش آموزان مقاطع ابتدایی با تمام وجودشان در جلاسات طرح جابر حاضر میشوند و با چنان علاقه ای در سر کلاس درس مینشینند که گویی در یک شهر بازی در حال بازی و تفریح هستند .

سیستم های آموزشی مدرن و پیشرو در دنیا مانند کشور فنلاند قطعا از طرح های اینچنینی و شاید طرح های خیلی بهتری هم استفاده میکنند .

ما به نوبه خود از دست اندرکاران وزارت خانه آموزش و پرورش مازندران و کشور بابت عملیاتی کردن این طرح تقدیر و تشکر میکنیم و از طرفی خواهان بسط و گسترش طرح های مشابه و صد البته ایجاد بستر های لازم برای به حداکثر رسیدن قابلیتهای بالقوه طرح جابر ابن حیان هستیم.

انواع پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود که جزئیات ، روش و نمونه بهترین تزیین این طرح های آموزش و پرورش در مدارس را در ادامه این مطلب و بقیه آن ها در دسته بندی طرح جابربن حیان می توانید ببینید.

 

طرح جابربن حیان چیست؟

قطعا و به گواهی و شهادت دست اندرکاران تعلیم و تربیت کشور و معلمانی که در بتن اجرای هزاران هزار طرح آموزشی در تاریخ پرفراز و نشیب آموزش و پرورش کشور قرار داشته اند میتوان طرح جابر که برگرفته از نام دانشمند فقید ایرانیجابر ابن حیان میباشد را یکی از الگو های موفق و کارامد سیستم تدریس در کشور نامید.

آری طرح جابر ابن حیان طرح بسیار موفقی است که مورد استقبال معلمان و فرهنگیان عزیز قرار گرفته است چرا که فرایند تدریس و تفهیم مطالب را در کلاس های درس برای دانش آموزان بسیار راحت تر و قابل فهم تر میکند و معلم با صرف زمان و انرژی به مراتب کمتر میتواند آنچه را که میخواهد آموزش دهد با بهره وری و ضریب یادگیری به مراتب بالاتری نسبت به گذشته, پس جا دارد آموزش و پرورش کشور در بسط و توسعه طرح های آموزشی موفقی مانند طرح جابر و طرح کرامت کوشا بوده و زمینه های تحقق اهداف بالقوه این طرح را هرچه بیشتر فراهم نماید.

طرح جابربن حیان در چه زمینه هایی میباشد؟

زمینه های پیاده سازی طرح جابربن حیان در مقاطع تحصیلی مختلف تفاوت های دارد و نمیتوان برای همه مقاطع یک توضیح کلی ارائه داد.

طرح جابر این حیان

  • گردآوری مطالب به همراه طبقه بندی و دسته بندی در اجرای طرح جابر پایه اول و طرح جابر پایه دوم بسیار کاربرد دارد.
  • استفاده از تابلوی نمایش برای اجرای طرح جابر مقطع ابتدایی ضروری میباشد.
  • استفاده از انواع ماکت ها و مدل ها که عمدتا در پیاده سازی طرح جابر پایه دوم ابتدایی و طرح جابر پایه سوم ابتدایی استفاده میشود.
  • استف5اده از پژوهش و تحقیق که اغلب اشتیاق به آن را مجریان طرح جابربن حیان پایه چهارم ابتدایی را دارد.
  • انجام آزمایشات با قابلیت اجرا در طرح که اغلب مورد علاقه مجریان در طرح جابر پایه پنجم ابتدایی و طرح جابر پایه ششم ابتدایی می باشد.

 

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

شاید بتوان با جرات این مساله را بیان داشت که طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی کارآمدترین نوع طرح های آموزشیمیباشد که در تاریخ کشور عزیزمان ایران در مدارس و ساختار آموزش و پرورش پیاده سازی شده است . البته بیان این مساله صرفا نکته نظری بود از نویسندگان و مولفان فایل های آموزشی مرکز تهیه و توزیع طرح های آموزش و پرورش اما اگر بخواهیم درباره طرح جابر کلاس اول ابتدایی توضیحاتی ارائه دهیم باید نسبت به فلسفه ایجاد این ساختار در فرایند آموزشی کشور با دید مثبت نگاه کرد چرا که با این طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی و البته طرح های مشابه دیگر مانند طرح کرامت , طرح تعالی و.. فرایند تدریس و آموزش و پرورش بهبود بسیاری در شاخص های خود داشته است.

طرح جابر اول ابتدایی

پایه اول ابتدایی هم در میان کلیه پایه های اول تا ششم ابتدایی استقبال از طرح های جابر ابن حیان قابل توجه تر بوده است و گویا دانش آموزان مقطع اول ابتدایی که صد البته با دانش آموزان نسل های پیشین تفاوت های بسیار مشخصی دارند و میتوان آنها را کلاس اولی های تکنولوژیک و تب لت به دست نامید ارتباط بسیار راحتری با طرح های آموزشی اینچنینی برقرار میکنند و طرح جابر اول ابتدایی را میتوان نمونه ای بسیار بسیار موفق از هزاران طرحی دانست که در طی سالهای گذشته در آموزش و پرورش استان ها بکار گرفته شده اند و گاها موفق یا گاها ناموفق بوده اند .

طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما

کامل ترین طرح جابر اول دبستان پدید آمدن کوه به همراه دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد و کامل ترین طرح جابر اول دبستان می باشد

این پروژه طرح جابر ابن حیان مقطع اول ابتدایی به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. و لازم به ذکر است که تمامی فایل های این مجموعه قابل ویرایش و در قالب ورد (Word) می باشند.

دانلود نمونه های آماده

قسمتی ازین مجموعه

پایه تحصیلی: اول ابتدایی                                                                                     طرح جابر

دانلود هزاران نمونه طرح جابربن حیان مقطع اول ابتدایی

طرح جابر اول ابتدایی به موضوع رشد قورباغه

این نمونه فایل را قطعا میتوان بهترین نمونه در اینترنت دانست . شاید اگر هزاران مورد را از اینترنت دانلود کنید در میان همه آنها این بهترین نمونه طرح جابر اول ابتدایی باشد . که به موضوع فرایند رشد قورباغه میپردازد به همراه دفتر کارنما - توجه داشته باشید که این فایل با بافرمت ورد و قابلیت ویرایش متن و تصاویر خدمت شما تقدیم میشود و با هدف کمک به  همکاران فرهنگی تهیه و تدوین شده است. برای مشاهده اطلاعات کامل و محتویات این فایل و دانلود این نمونه به این صفحه مراجعه نمایید.

نحوه سفر دانه ها به همراه کار نما یک نمونه از طرح جابر اول ابتدایی

نمونه طرح جابر

یک نمونه دیگه از هزاران نمونه طرح جابر که برای دانلود شما عزیزان در صفحه مربوطه ( اول ابتدایی ) قرار داده ایم تا توضیحات مقدماتی و آشنایی نسبی با آن کسب کنید در زمینه نحوه سفر دانه ها میباشد که به همراه دفتر کارنما در فرمت فایل ورد خدمتتان تقدیم میگردد . حاوی پوستر ها مختلف و مرتبط با طرح که شما همکار گرامی را در مسیر تدیس این موضوع انشاالله یاری خواهد رساند.

سایر فایل های مقطع اول ابتدایی

طرح جابربن حیان دوم ابتدایی

مجموعه طرح های آموزش و پرورش که به همت تعدادی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشته در استانهای گیلان و مازندران اقدام به تدوین و گردآوری طرح های آموزشی در موضوعات مختلف میکند در زمینه طرح جابر دوم ابتدایی تا به امروز 2 فایل طرح جابر این حیان مقطع دوم ابتدایی را با موضوعات متنوع و پرکاربرد و محبوب بین همکاران با کیفیتی عالی و بدون مشابه در اینترنت ( به لحاظ کیفیت نگارش و تصاویر و پوستر های آموزشی بکار رفته در طرح جابربن حیان دوم ابتدایی )آماده کرده تا انشالله بتوانیم موجبات رضایت خاطر همکاران فرهنگی گرامی را فراهم آورده و گاهی هرچند کوچک در آینده ای بهتر برای ایران اسلامی برداریم.

بهترین طرح جابر در مدارس مقطع دوم ابتدایی

همکار گرامی توجه داشته باشید از هر گروه فایل چند نمونه را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده کامل فایل های موجود در زمینه طرح جابر ابتدایی مقطع دوم ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید .

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

برای مشاهده لیست فایل ها و دانلود آنها روی این دکمه کلیک کنید

طرح جابر کلاس دوم ابتدایی با موضوع صوت چگونه تولید می شود ؟ همراه با دفتر کارنما و با فرمت فایل ورد و امکان ویرایش متن و تصاویر بکار رفته تقدیم میشود که تمامی همکاران و معلمان زحمت ایران عزیز و اسلامی, در این مجموعه که به عنوان نمونه در این صفحه قرار گرفته است شامل موارد زیر میباشد.

چندین پوستر طرح جابر ابن حیان در باره صوت چگونه تولید می شود

بهترین نمونه طرح جابر

تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  و عکس در مورد صوت چگونه تولید می شود

وطالب علمی آموزشی در باره اینکه صوت چگونه ایجاد میشود , دقت داشته باشید که کلیه مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه های طرح جابر می باشد

 طرح جابربن حیان در مدارس مقطع دوم ابتدایی با موضوع لنگر های دریایی

طرح جابر آماده دوم ابتدایی همراه با دفتر کارنما با موضوع طرح های مختلف لنگرهای دریایی  بافرمت ورد این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به معلمان گرامی میباشد.و به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. که تماما قابلیت ویرایش را دارد.

سایر نمونه فایل های مقطع دوم

طرح جابربن حیان در مقطع ابتدایی

برای دیدن موضوعات بیشتر و لیست بیش از 20 طرح جابر دوم ابتدایی در موضوعات مختلف و پرطرفدار به صفحه مقطع دوم ابتدایی رجوع کنید.

 

 بهترین طرح جابر ابن حیان مقطع سوم ابتدایی

طرح هایی با موضوعات متنوع خاکی , آبی , میوه ها , منظومه شمسی , آهنربا , مواد و... برای پایه ابتدایی سوم  آماده سازی شده اند و همکاران گرامی و دانش آموزان از سراسر کشور با صرف کمترین زمان ممکن در حد یک دقیقه میتوانند این فایل ها را دریافت کرده و برای پیشبرد اهداف خودشان از آنها استفاده کنند . همچنین با توجه به دسته بندی های زیر میتوانید سایر فایل ها را هم ملاحظه کنید.

طرح جابر کلاس پنجم

حدود 80 موضوع را دستمایه تدوین بهترین نمونه طرح جابر کلاس ششم کرده ایم تا دانش آموزان و معلمان عزیز بتوانند از همه نقاط ایران این نمونه فایل های طرح جابر کلاس ششم را دانلود کنند .

شما عیزان در کمتر از یک دقیقه بعد از انتخاب فایل مورد نظرتان خواهید توانست آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

طرح جابر : بهترین نمونه های طرح جابربن حیان کلاس اول,دوم,سوم,چهارم,پنجم و ششم ابتدایی

دانلود نمونه های آماده

سوالات ضمن خدمت فرهنگیان - ارزشیابی اموزشی

18 Dec 2019

بارم بندی نمره پایانی دوره ارزشیابی آموزشی:

-سوالات آزمون اول ضمن خدمت ارزشیابی آموزشی : 3 نمره
-آزمون دوم ضمن خدمت ارزشیابی آموزشی: 3 نمره
- آزمون سوم: 4 نمره

-فعالیت دوره: 8 نمره(هر 253 امتیاز 1 نمره)
-شاخص عملکرد : 2 نمره

توضیح : شاخص عملکرد توسط سامانه و در پایان دوره محاسبه می شود و برای کسب این نمره تنها کافی است برنامه آموزشی دوره را بصورت عادی دنبال کنید

توضیح فعالیت : شرکت در برنامه های آموزشی دوره مانند ارسال بازخورد فیلم ها و جلسات و ...

سوالات ضمن خدمت فرهنگیان - ارزشیابی اموزشی

 

اگر به دنبال سوالات و جزوات ازمون ضمن خدمت ارزشیابی اموزشی می باشید این بسته بهترین بسته ای است که میتواند به شما کمک کند

این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت به دنبال این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، درآزمون ضمن خدمت ارزشیابی اموزشی می باشد.

سوالات ضمن خدمت ارشیابی آموزشی

این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خدمت ارزشیابی اموزشی و سوالات برگزار شده در ازمون های مراحل قبلی طبقه بندی شده است 

لازم به ذکر است که این بسته بر اساس تجربیات اساتید فرهیخته اموزش و پرورش و همچنین تیم جمع اوری سوالات سایت کندو جمع آوری شده و کسانی که در دوره های قبل از بسته های ما استفاده کرده اند از میزان نزدیکی منابع ارائه شده توسط ما به مواد آزمون شگفت زده شده اند.

این بسته با توجه به مواد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان تهیه شده و کمک بسزایی به شما در زمینه قبولی در این آزمون می نماید.

شما با مطالعه این مجموعه نیاز به خرید و مطالعه هیچگونه کتاب و نمونه سوال دیگری نخواهید داشت.

نکته ویژه : بهترین نمونه سوالات، سوالات ازمون ضمن خدمت ارزشیابی آموزشی قبلی می باشد 

 محتویات بسته:

بخش اول : سوالات

سوالات اخرین ازمون ضمن خدمت ارزشیابی اموزشی (25 سوال +پاسخ تشریحی)

سوالات ازمون ضمن خدمت ارزشیابی اموزشی (30 سوال +پاسخ نامه)

سوالات گلچین شده ازمون ضمن خدمت ارزشیابی اموزشی (20 سوال +پاسخ نامه)

سوالات تخصصی برگزیده ضمن خدمت ارزشیابی (20 سوال +پاسخ نامه)

بخش دوم : جزوات(منابع ازمون)

جزوه تخصصی سنجش و ارزشیابی آموزشی (290 صفحه)

چکیده جزوه تخصصی ضمن خدمت ارزشیابی آموزشی (13 صفحه )

چکیده جزوه ارزشیابی فعالیت های اموزشی (8 صفحه )

محتوای دستور العمل های ارزشیابی (23 صفحه )

محتوای متنی دوره اصول راهبردهای تدریس و ارزشیابی (19 صفحه )

تگ هاي مطلب: سوالات ضمن خدمت ارزشیابی آموزشی, سوالات ارزشیابی آموزشی, ارزشیابی اموزشی, ضمن خدمت ارزشیابی اموزشی
قيمت فايل: 4600 تومان
پاسخنامه تستی و تشریحی
 

طرح جابر

4 Dec 2019

بهترین نمونه های طرح جابر ابن حیان برای همه مقاطع تحصیلی را از گویا طرح معلمان بخواهید.

گویا طرح معلمان با همکاری بانک فایل معلمان اقدام به طراحی و تدوین طرح جابر ابن حیان تحقیق, آزمایش , طراحی و ساخت با موضوعات مختلف خاکی , آبی , و... برای همه مقاطع تحصیلی اول ابتدایی , دوم ابتدایی , سوم ابتدایی , چهارم ابتدایی , پنجم ابتدایی , و پایه ششم ابتدایی کرده است و در سایت خود بارگذاری کرده است . معلمان , مدیران مدارس و حتی دانش آموزان میتوانند این طرح های پژوهشی را از سایت ما دانلود کنند .

جهت مشاهده نمونه های آماده و دانلود به صفحه زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

مشاهده نمونه های آماده دانلود

دانلود نمونه های آماده طرح جابربن حیان ابتدایی

تا کنون بیش از 800 نمونه فایل طرح جابر در سایت آپلود شده است که به مرور در ماه های آتی به آنها اضافه شده و طرح هایی که با استقبال کمتری همراه باشند با طرح های جدید جایگزین خواهند شد.

آماده سازی بر اساس آخرین دستورالعمل های آموزش پرورش

طرح هایی که ما آماده سازی کرده و در سایتمان بارگذاری کرده ایم بر اساس آخرین دستورالعمل های آموزش و پرورش میباشند و به صورت مرتبط این فایل ها به واسطه دریافت بازخورد نظرات همکاران عزیز بروز رسانی میشودند.

چگونه این فایل ها را از گویا طرح معلمان دانلود کنم؟

گویا طرح معلمان 2 راه را برای دریافت فایل ها در نظر گرفته است . راه اول دانلود از روی سایت میباشد که با مراجعه به لینک زیر میتوانید آنها را دانلود نمایید .

مشاهده دسته بندی ها , انتخاب و دانلود فایل ها

راه دومی که میتوانید این فایل های طرح جابر یا سایر فایل های آموزشی و پژوهشی را دریافت کنید ارتباط در تلگرام با شماره تماس 09353113022 میباشد .  که توصیه میشود ابتدا راه اول را امتحان کنید . اگر در دریافت فایل , پیدا کردن فایل مورد نظرتان و.. مشکلی برخوردید آنگاه با شماره ذکر شده در تلگرام ارتباط بگیرید.

مجموعه کامل نمونه های طرح کرامت و جابر ابتدایی

کانال تلگرام معلمان

طرح جابر

این طرح پژوهش محور که با نام طرح جابر ابن حیان چند سالی است در سیستم آموزشی کشور جایگاه خود را پیدا کرده است و به نوعی میتوان آن را کارآمد ترین طرحی دانست که در تاریخ سیستم آموزش و پرورش کشور به اجرا در آمده است  . تدوین و اجرای آن در وحله اول با انتخاب موضوع خاصی شروع میشود . انتخاب موضوع کاملا باید با مقطع تحصیلی دانش آموزان انطباق داشته باشد , مثلا نمیتوان انتظار داشت دانش آموزان مقاطع اول و دوم بتوانند بخوبی با موضوعات منظومه شمسی ارتباط موثری برقرار کنند . بعد از انتخاب موضوع سلسه پژوهش های آزمایش و تجربه محور ساختار آن را تشکیل میدهند .

طرح های جابر متنوع مناسب برای دانش آموزان از مقطع اول تا پایه ششم ابتدایی

در تدوین و بارگذاری فایل های طرح جابر ما سعی کرده ایم تنوع موضوعی را به گونه ای رعایت کنیم تا برای مقاطع مختلف تحصیلی معلمان و دانش آموزان انتخاب های مناسب و زیادی داشته باشند . آماده سازی طرح جابر برای مقاطع اول تا ششم ابتدایی با محوریت موضوعی مناسب برای هر پایه تحصیلی هدف ما بوده است و اگر همکاران گرامی در این خصوص نظر , انتقاد یا پیشنهادی داشته باشند مجموعه گویا طرح معلمان با افتخار اعلام میدارد آماده شنیدن نظرات شماست برای بهبود بیشتر فایل ها و قابلیت های دسترسی آنها ... منتظر تماس گرمتان هستیم.

هزاران نمونه فایل طرح جابر با موضوعات مختلف


مرکز دانلود گویا طرح

ما سعی کرده ایم در موضوعات مختلفی که ممکن است شما همکار گرامی یا دانش آموز عزیز احتیاج داشته باشید فایل طرح جابر را آماده سازی کرده و در سایت بارگذاری کنیم . که هر موضوع خود دارای زیر مجموعه ها و فایل های زیادی میشود . مثلا اگر جستجو کنید طرح جابر با موضوع خاک یا طرح جابر با موضوع هوا , طرح جابر با موضوع آب و... میتوانید فایل های مرتبط با آن را پیدا کرده و دانلود کنید . 

طرح جابر با موضوع خاک

اغلب دانش آموزان بخاطر در دسترس بودن و ملموس بودن عنصری مانند خاک میتوانند خیلی راحتتر با آزمایشات و تحلیل های آن ارتباط برقرار کنند و طرح جابر با موضوع خاک هم به همین نسبت مورد استقبال دانش آموزان و معلمان میباشد . در همین راستان بانک فایل معلمان سعی داشته به صورت کامل موضوعات مرتبط با خاک را پوشش داده و از کرم خاکی , تا رشد درختان و گیاهان و رفتار خاک های مختلف در مقابل آب و جلوگیری از تبدیل خاک به شوره زار اقدام به تدوین فایل های با کیفیت کرده و آنها را در دسترس علاقه مندان قرار دهد.

طرح جابر با موضوع هوافضا

موضوعات هوافضا در بین دانش آموزانی که در مقاطع بالاتری هستند هم میتوانند مفید و در سیستم آموزشی موثر باشند . چندین نمونه فایل طرح جابر با موضوع هوافضا آماده سازی کرده ایم که میتوانید با ورود به دسته بندی مورد نظر آنها را ببینید و فایل مورد نظرتان را انتخاب کرده و دانلود نمایید.

طرح جابر با موضوع آب

ده ها فایل طرح جابربن حیان با موضوعات آب : چرخه آب , نفوذ آب در خاک و... آماده دانلود میباشند.

طرح جابر با موضوع میوه ها

موضوعات متنوعی در با موضوع میوه ها با تصاویر و آزمایشات مناسب تدوین شده و میتوانید براحتی آنها را از سایت ما دریافت کنید.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

انواع میوه ها , ساختار میوه  و کارکرد آنها در رژیم غذایی ما از جمله موضوعات پراستفاده برای تدوین طرح های پژوهشی جابر ابن حیان میباشند و میتوانید در سایت ما ده ها نمونه فایل در مورد میوه ها را پیدا کنید و براحتی دانلودشان کنید.

طرح جابر با موضوع منظومه شمسی

موضوعات مرتبط با سیارات و منظومه شمسی در بین موضوعات طرح جابر از استقبال بالاتری برخوردارند و به همین نسبت ما هم سعی کرده ایم تنوع زیادی در تدوین این فایل ها داشته باشیم و میتوانید با چند کلیک ساده فایل مورد نظرتان را با موضوعات منظومه شمسی پیدا کرده و دانلود کنید.

طرح جابر ابتدایی

پایه های اول تا ششم ابتدایی عملا هدف طرح جابر میباشند هرچند برای مقاطع راهنمایی هم همکاران فرهنگی از آن استفاده میکنند . مجموعه گویا طرح معلمان : بانک فایل معلمان در جهت کمک به سیستم آموزش در کشور تلاش دارد با ارائه طرح های پژوهش محور متنوع کمک کند تا با گردش سریعتر چرخ علم و دانش در مقاطع پایین تحصیلی و در آموزش و پرورش نقشی هرچند کوچک در جهت رهنمون شدن با قدرت کشور به سمت و سوی افق های پیش بینی شده رهبری در سال 1404 ایفا کند.

طرح جابربن حیان کلاس اول ابتدایی

نمونه هایی که در سایت گویا طرح معلمان برای طرح جابر کلاس اول آماده شده و برای دانلود در اختیار همه معلمان و دانش آموزان از سراسر میهن عزیزمان قرار گرفته است منطبق با آخرین دستورالعمل های تهیه و تدوین جشنواره جابر ابن حیان در سال تحصیلی 96-97 و سالتحصیلی 97-98 میباشند و با بکارگیری تصاویر جذاب و با وضوع بالا سعی شده است همه نیازهای مورد نظر متقاضیان پوشش داده شود . 

طرح جابر ابن حیان کلاس دوم

بهترین نمونه های طرح جابر ابن حیان کلاس دوم را با گستره موضوعی متنوع و متناسب با کلاس دوم ابتدایی میتوانید در کمتر از یک دقیقه از وبسایت گویا طرح معلمان دانلود کنید.

طرح جابر ابن حیان کلاس سوم

کلاس سوم ابتدایی به نوعی نقطه عطف مقطع تحصیلات دوره ابتدایی میباشد . بطور کلی تدریس در این پایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شاکله فکری علمی دانش آموزان در این مقطع پیریزی میشود . گویا طرح معلمان با درک اهمیت ویژه ای که این مقطع تحصیلی داشته و دارد سعی کرده است بازه موضوعی بسیار متنوعی را برای آماده سازی طرح جابر کلاس سوم پوشش دهد تا بتوانیم کمکی هرچند اندک در بهبود پارامترهای آموزشی در مدارس برداریم.

طرح جابر چهارم ابتدایی

بهترین طرح جابر چهارم ابتدایی : همکار گرامی توجه داشته باشید از هر گروه فایل چند نمونه را در این صفحه قرار داده ایم و برای مشاهده کامل فایل های موجود در زمینه طرح جابر کلاس دوم ابتدایی به این صفحه مراجعه نمایید .

طرح جابر پنجم ابتدایی

طرح جابر کلاس پنجم ابتدایی با موضوع صوت چگونه تولید می شود ؟ همراه با دفتر کارنما و با فرمت فایل ورد و امکان ویرایش متن و تصاویر بکار رفته تقدیم میشود که تمامی همکاران و معلمان زحمت ایران عزیز و اسلامی, در این مجموعه که به عنوان نمونه در این صفحه قرار گرفته است شامل موارد زیر میباشد.

طرح جابر کلاس ششم

کلاس ششمی های عزیز اععم از همکاران گرامی و دانش آموزان بیش از 60 موضوع متنوع طرح جابر ششم ابتدایی را میتوانید در موضوعات متنوع در سایت ما پیدا کرده و دانلود کمنید . استفاده از تصاویر عالی و با وضوع بسیار بالا , ترتیب دادن آزمایشات متنوع از مشخصه های اصلی فایل های جشنواره جابر ابن حیان پایه ششم ابتدایی میباشد.

برای مشاهده لیست فایل های دانلودی کلیک کنید

مرکز دانلود گویا طرح

دانلود طرح جابر برای تمامی کلاسهای ابتدایی (جدید ترین نمونه ها)

16 Nov 2019

طرح جابر

آموزش های لازم برای تدوین طرح جابر این حیان توسط معلمان و آموزش های لازم برای تدوین طرح جابر توسط دانش آموزان و آموزش های لازم طرح جابر برای والدین و دانلود صدها نمونه فایل طرح جابر همه در سایت تخصصی امداد معلم میباشد.

جهت مشاهده نمونه ها , دسته بندی های موضوعی و پایه ای فایل های آماده طرح جابربن حیان و دانلود نمونه مورد نظرتان روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود نمونه ها

طرح جابر طراحی و ساخت

با توجه به اینکه آماده سازی طرح جابر طراحی و ساخت و دست سازه متناسب با موضوع و پیچیدگی های سخت و متریال مورد نیاز تفاوت های گوناگونی دارد لذا ما به دانش آموزان و اولیا عزیزی که خواهان آماده سازی طرح جابر طراحی و ساخت هستند میتوانیم به دو شکل ارائه خدمات کنیــــــم.

روش اول:

در این روش کلیه مستندات اعم از گزارش کتبی طرح جابر طراحی و ساخت , دفتر کارنما و ... را آماده کرده و روش ساخت را بصورت کامل و تصویری تشریح کنیم تا بعد از دانلود از طریق اینترنت بتوانید با تهیه مواد لازم و دنبال کردن فایل آموزش طراحی و ساخت فرایند ساخت دست سازه را انجام دهید.

روش دوم:

در روش دوم کل طرح و مستندات و دست سازه را خودمان آماده کرده و از طریق پست برای متقاضیان ارسال نماییم که طبیعتا هزینه بسیار بیشتری از روش اول خواهد داشت.

روش سوم:

روش سوم : ارائه راهنمایی های لازم در تلگرام و واتس آپ و ارائه موضوع برای انجام تحقیقات و آماده سازی طرح جابر طراحی و ساخت

اگر سنگ بنای پژوهش در دوران ابتدایی به درستی گذاشته شود میتوانیم امید بسیاری به آینده وطن داشته باشیم

طرح جابر

با توجه به اهمیت تحقیق و پژوهش در یادگیری مطالب و دستیابی به اصول علمی باید کلاس درس را طوری سازماندهی کنیم که مبنای تمام فعالیت های دانش آموزان مشارکت و فعالیت آنان باشد و در این بین نقش پژوهش و تحقیق نقش بسیار مهمی می باشد . با توجه به این که سنگ بنای هر فعالیتی اگر در دوره ابتدایی گذاشته شود در بزرگسالی به موفقیت بیش تری دست می یابد پس خوب است که ما از همین دوران ابتدایی کودکان خود را به پژوهش و مطالعه عادت بدهیم تا در بزرگسالی دانشمندانی توانا داشته باشیم که « العلم فی الصغر کالنقش فی الحجر »

طرح جابربن حیان ابتدایی

خوشبختانه از دو سال گذشته طرح بسیار خوبی به نام پروژه علمی جابربن حیان در مقطع ابتدایی شروع شد که درسال های اول که در مدارس محدودی اجرا شد نتایج خیلی خوبی داشت و امسال گستره ی بیش تری دارد و امید است که بهتر و کامل تر اجرا شود به همین منظور اطلاعاتی کاربردی در این مقاله ارائه می شود امید است که مورد استفاده ی همکاران و دانش آموزان و اولیا گرامی قرار گیرد . لازم به ذکر است که از ارائه ی مطالب تئوری و اهداف طرح و مسائلی از این قبیل خودداری می شود و فقط مطالب کاربردی جهت انجام پروژه ها ارائه می شود که در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر می توانیدبه بخشنامه مربوط به جابربن حیان  مراجعه نمایید . پروژه های مربوط به طرح جابربن حیان در چهار سطح مدرسه ای ؛ منطقه ای ؛ استانی و کشوری انجام می شود .

پروژه های علمی طرح جابربن حیان در پنج زمینه اجرا می شود :

1 – جمع آوری همراه با طبقه بندی   « مناسب پایه های اول  ؛  دوم  و  سوم »

2 – نمایش

3 – مدل

4 – تحقیق

5 – آزمایش   « مناسب پایه های چهارم  و  پنجم و ششم »

نحوه تدوین طرح جابر ابتدایی

اکنون به توضیح و ارائه آموزش طرح جابر  در باره اصول گردآوری شواهد و وسایل و تدوین طرح جابر بن حیان ابتدایی میپردازیم. .

جمع آوری همراه با طبقه بندی

تعریف : جمع آوری مجموعه ای از اقلام مشابه که بتوان آن ها را براساس تفاوت های ظاهری طبقه بندی کرد .مانند انواع برگ ها یا انواع پرها و...

وسایل لازم :

تابلو نمایش : با استفاده از کارتن یخچال یا کارتن های مشابه تابلوی به ابعاد 120 * 90 سانتی متر به شکل زیر طوری تهیه می کنیم که اگر لبه های آن را ببندیم روی یکدیگر قرار گیرند .

عنوان پروژه : عنوان پروژه باید در برگیرنده ی محتوای آن باشد و بزرگترین مطلب روی تابلو است و می تواند تا حدی خلاقانه و جذاب نیز انتخاب شود .

تحقیق زمینه ای : در باره موضوع پروژه با استفاده از منابع معتبر و مختلف تحقیق مختصری تهیه می کنیم . و در قسمت وسط تابلو می چسبانیم .

تصاویر : در همین زمینه نیز چند تصویر خوب و گویا نیز انتخاب می کنیم . می توانیم تعدادی را در وسط و تعدادی را هم در قسمت لبه ها بچسبانیم .

نام اعضای گروه : در یکی از لبه ها نام اعضای گروه را می نو یسیم .

منابع : در قسمت لبه ها منابع تحقیق را قرار می دهیم .

سپاس گزاری : درقسمت لبه ها از تمام کسانی که به ما کمک کرده اند تشکر می کنیم و نام آن ها را ذکر می نماییم .

آموزش طرح جابر

در انیجا هم سعی داریم با آموزش طرح جابربن حیان ابتدایی بپردازیم.

طرح طبقه بندی : ما چگونگی طبقه بندی مواد خود را روی یک نمودار یا چارت می آوریم و در قسمت وسط تابلو می چسبانیم . مثال

دانلود نمونه ها

مواد نمایشی : با توجه به تعداد طبقه ها چند ظرف انتخاب می کنیم که می توان از ظروف یک بار مصرف یا جعبه های خالی شیرینی و یا … استفاده کرد . روی هر ظرف اسم طبقه را می نویسیم و مواد را با توجه به نوع آن ها در طبقه مخصوص خود قرار می دهیم و با چسب به ته ظرف می چسبانیم و در پایان روی ظرف را با سلفون می پوشانیم .

دفتر کارنما

دفتر کار نما : روز اولی که خواستیم شروع به انجام پروژه کنیم یک دفترچه کوچک بر می داریم و از همان آغاز کار تا پایان کار تمام فعالیت هایی را که انجام دادیم با ذکر تمام جزئیات و ذکر تاریخ به ترتیب می نویسیم به گونه ای که اگر همین دفترچه کوچک را نشان کسی بدهیم تمام پروژه ی ما را بفهمد که چه بود و چه کارهایی انجام داده ایم.

در نمایشگاه تابلو را که تحقیق زمینه ای ، طرح طبقه بندی ، تصاویر ، مشخصات گروه ، منابع تحقیق و سپاس گزاری روی آن چسبیده شده است را روی میز قرار می دهیم و دفتر کارنما و مواد نمایشی را جلو تابلو می گذاریم .

جایگاه نمایش در این طرح

تعریف : استفاده از اشیا برای نشان دادن چرایی و چگونگی عملکرد آن ها در واقع در این پروژه ما می خواهیم یک اصل علمی را به نمایش بگذاریم ( مثلا میدان مغناطیسی آهن ربا )

تابلو نمایش : با استفاده از کارتن یخچال یا کارتن های مشابه تابلوی به ابعاد 120 * 90 سانتی متر را طوری تهیه می کنیم که اگر لبه های آن را ببندیم روی یکدیگر قرار گیرند . (شکل شماره ۱)

دفتر کار نما : روز اولی که خواستیم شروع به انجام پروژه کنیم یک دفترچه کوچک بر می داریم و از همان آغاز کار تا پایان کار تمام فعالیت هایی را که انجام دادیم با ذکر تمام جزئیات و ذکر تاریخ به ترتیب می نویسیم به گونه ای که اگر همین دفترچه کوچک را نشان کسی بدهیم تمام پروژه ی ما را بفهمد که چه بود و چه کارهایی انجام داده ایم.

عنوان پروژه : عنوان پروژه باید در برگیرنده ی محتوای آن باشد و بزرگترین مطلب روی تابلو است و می تواند تا حدی خلاقانه و جذاب نیز انتخاب شود . ( قلمرو آهن ربا )

تحقیق زمینه ای : در باره موضوع پروژه با استفاده از منابع معتبر و مختلف تحقیق مختصری تهیه می کنیم . و در قسمت وسط تابلو می چسبانیم .

شرح نمایش : توضیحاتی راجع به اصل علمی که می خواهیم نمایش بدهیم عنوان می کنیم .

مواد و روش کار : وسایل لازم را ذکر می کنیم و  مراحل نمایش دادن اصل علمی را توضیح می دهیم . ( با مقداری براده آهن داخل یک قوطی که روغن بدن بچه دارد و یک آهن ربا می توان میدان مغناطیسی آهن ربا را نمایش داد . )

آموزش نحوه نتیجه گیری از طرح جابربن حیان

نتیجه گیری : اگر دانش آموز در حین انجام این پروژه به نتیجه ی قابل ذکری رسید آن را عنوان می کند . ( هر چه آهن ربا قوی تر باشد میدان مغناطیسی بزرگ تری خواهدداشت .)

تصاویر : در همین زمینه نیز چند تصویر خوب و گویا نیز انخاب می کنیم . می توانیم تعدادی را در وسط و تعدادی را هم در قسمت لبه ها بچسبانیم .

نام اعضای گروه : در یکی از لبه ها نام اعضای گروه را می نو یسیم .

منابع : در قسمت لبه ها منابع تحقیق را قرار می دهیم .

سپاس گزاری : درقسمت لبه ها از تمام کسانی که به ما کمک کرده اند تشکر می کنیم و نام آن ها را ذکر می نماییم .

همه ی موارد به تابلو نمایش می چسبانیم به جز وسایلی که می خواهیم اصل علمی را نمایش دهیم و دفتر کارنما

مدل :

تعریف : ساخت اشیا برای نشان دادن چگونگی شکل و ساختمان آن ها

چیزهای قابل ارزش برای ساخت مدل : چیزهای خیلی ریز ( مولکول ) – چیزهای خیلی بزرگ ( کره زمین ) – اشیا پهان ( اندام های داخلی بدن ) – اشیایی که شانس دیدن آن برای همه میسر نیست (ماهواره امید ) البته اشیایی انتخاب می شوند که ارزش علمی داشته باشند .

تابلو نمایش : با استفاده از کارتن یخچال یا کارتن های مشابه تابلوی به ابعاد 120 * 90 سانتی متر به شکل زیر طوری تهیه می کنیم که اگر لبه های آن را ببندیم روی یکدیگر قرار گیرند .(شکل شماره ۱)

دفتر کار نما : روز اولی که خواستیم شروع به انجام پروژه کنیم یک دفترچه کوچک بر می داریم و از همان آغاز کار تا پایان کار تمام فعالیت هایی را که انجام دادیم با ذکر تمام جزئیات و ذکر تاریخ به ترتیب می نویسیم به گونه ای که اگر همین دفترچه کوچک را نشان کسی بدهیم تمام پروژه ی ما را بفهمد که چه بود و چه کارهایی انجام داده ایم.

عنوان پروژه : عنوان پروژه باید در برگیرنده ی محتوای آن باشد و بزرگترین مطلب روی تابلو است و می تواند تا حدی خلاقانه و جذاب نیز انتخاب شود .

تحقیق زمینه ای : در باره موضوع پروژه با استفاده از منابع معتبر و مختلف تحقیق مختصری تهیه می کنیم . و در قسمت وسط تابلو می چسبانیم .

شرح مدل : توضیحاتی راجع به شیی که می خواهیم مدل آن را بسازیم . و مقیاسی که مدل را می سازیم ذکر می شود .

مواد و روش کار : وسایل لازم را ذکر می کنیم و  نحوه ساخت مدل را توضیح می دهیم .

تصاویر : در همین زمینه نیز چند تصویر خوب و گویا نیز انخاب می کنیم . می توانیم تعدادی را در وسط و تعدادی را هم در قسمت لبه ها بچسبانیم .

نام اعضای گروه : در یکی از لبه ها نام اعضای گروه را می نو یسیم .

منابع : در قسمت لبه ها منابع تحقیق را قرار می دهیم .

سپاس گزاری : درقسمت لبه ها از تمام کسانی که به ما کمک کرده اند تشکر می کنیم و نام آن ها را ذکر می نماییم .

همه ی موارد به تابلو نمایش می چسبانیم به جز مدلی که ساخته ایم و دفتر کارنما

آموزش نحوه انجام تحقیقات برای جشنواره جابر

تعریف : ارائه جزئیات کامل تری درباره ی موضوع و بررسی جوانب مهم آن موضوع .

تابلو نمایش : با استفاده از کارتن یخچال یا کارتن های مشابه تابلوی به ابعاد 120 * 90 سانتی متر به شکل زیر طوری تهیه می کنیم که اگر لبه های آن را ببندیم روی یکدیگر قرار گیرند .(شکل شماره ۱)

دفتر کار نما : روز اولی که خواستیم شروع به انجام پروژه کنیم یک دفترچه کوچک بر می داریم و از همان آغاز کار تا پایان کار تمام فعالیت هایی را که انجام دادیم با ذکر تمام جزئیات و ذکر تاریخ به ترتیب می نویسیم به گونه ای که اگر همین دفترچه کوچک را نشان کسی بدهیم تمام پروژه ی ما را بفهمد که چه بود و چه کارهایی انجام داده ایم.

عنوان پروژه : عنوان پروژه باید در برگیرنده ی محتوای آن باشد و بزرگترین مطلب روی تابلو است و می تواند تا حدی خلاقانه و جذاب نیز انتخاب شود . بهتر است بحث روز باشد ، خیلی کلی نباشد ، جذاب باشد و ... ( مثلا طب سوزنی )

تحقیق : تحقیق زمینه ای اصل و اسکلت اصلی پروژه را در بر می گیرد لذا دیگر عنوان تحقیق را در تابلو نمایش ذکر می کنیم نه تحقیق زمینه ای  که می توان از منابع کتاب خانه ای ، اینترنت ، مصاحبه ، مشاهده ی مستقیم و... بهره گرفت . در تحقیق باید سرفصل های مهم را دانش آموز با کمک معلم انتخاب کند و راجع به هر کدام تحقیق کند . ( تاریحچه طب سوزنی ، تعریف آن ، کاربرد آن ، عوارض آن و ... )

تصاویر : در همین زمینه نیز چند تصویر خوب و گویا نیز انخاب می کنیم . می توانیم تعدادی را در وسط و تعدادی را هم در قسمت لبه ها بچسبانیم .

نام اعضای گروه : در یکی از لبه ها نام اعضای گروه را می نو یسیم .

منابع : در قسمت لبه ها منابع تحقیق را قرار می دهیم .

سپاس گزاری : درقسمت لبه ها از تمام کسانی که به ما کمک کرده اند تشکر می کنیم و نام آن ها را ذکر می نماییم .

همه ی موارد به تابلو نمایش می چسبانیم به جز دفتر کارنما

آزمایش :

تعریف : سوالی مطرح می شود که دانش آموز جواب آن را نمی داند و باید برای رسیدن به جواب آن مراحل روش علمی را طی کند .

تابلو نمایش : با استفاده از کارتن یخچال یا کارتن های مشابه تابلوی به ابعاد 120 * 90 سانتی متر به شکل زیر طوری تهیه می کنیم که اگر لبه های آن را ببندیم روی یکدیگر قرار گیرند .(شکل شماره ۱)

دفتر کار نما : روز اولی که خواستیم شروع به انجام پروژه کنیم یک دفترچه کوچک بر می داریم و از همان آغاز کار تا پایان کار تمام فعالیت هایی را که انجام دادیم با ذکر تمام جزئیات و ذکر تاریخ به ترتیب می نویسیم به گونه ای که اگر همین دفترچه کوچک را نشان کسی بدهیم تمام پروژه ی ما را بفهمد که چه بود و چه کارهایی انجام داده ایم.

مراحل روش علمی : 1 – طرح سوال    2 – جمع آوری اطلاعات برای دادن فرضیه های قوی    3 – آزمایش کردن   4 – تحلیل داده ها و نتیجه گیری

آموزش طرح سوال

طرح سوال : سوال باید به صورت دقیق تعریف شود . ( علت سیاه شدن پوست بعضی از میوه های انار چیست ؟ ) هدف از سوال کشف یک  مطلب جدید برای خود دانش آموز است نه ارائه ی یک قانون علمی .

جایگاه فرضیه ها

فرضیه : بعضی وقت ها موجودند و به صورت بله  خیر می آیند که البته باز هم بهتر است مبتنی بر اطلاعات علمی درست باشد یعنی اگر می گوییم بله یا خیر با ذکر دلیل باشد .  بعضی وقت ها هم فرضیه ها موجود نیست و نیاز به تحقیق بیشتری دارد تا بتوانیم فرضیه های قوی مطرح کنیم . هر چه بتوانیم تعداد فرضیه هایمان را با تحقیقاتی که انجام می دهیم کم تر کنیم در مرحله ی انجام آزمایش راحت تر هستیم . که تحقیق زمینه ای می تواند کمک خوبی برای ما باشد . تحقیق زمینه ای : در باره موضوع پروژه و فرضیه هایی که ارائه می کنیم  با استفاده از منابع معتبر و مختلف تحقیق مختصری تهیه می کنیم . )

انجام آزمایش : قبل از انجام آزمایش بهتر است مراحل انجام آن را پیش بینی کنیم و مراحل آن را روی کاغذ بنویسیم که به ما کمک می کند در انجام آزمایش سردرگم نباشیم . سپس آزمایش را در دوره ی مشخص و لازم انجام می دهیم

نتایج : ثبت نتایج به دست آمده از آزمایش که می توانیم در جدول و نمودار ثبت کنیم .

نتیجه گیری : تفسیر و تحلیل نتایج به دست آمده و نتیچه گیری کردن و در نهایت قبول یا رد شد فرضیه .

گزارش کتبی : در پروژه ی آزمایش به غیر از دفتر کارنما که همه ی پروژه ها دارند یک گزارش کتبی هم لازم است که باید شامل حداکثر 7 صفحه باشد که از این 7 صفحه یک صفحه عنوان است یک صفحه هم برای فهرست و در 5 صفحه بعد مطالب زیر آورده می شود : سوال – متغیر ها – فرضیه ها – تحقیق زمینه ای – فهرست وسایل آزمایش – تحلیل داده ها –نتیجه گیری – ایده های احتمالی برای آزمایش های بعدی .

تصاویر : اگر وسایلی که آزمایش به گونه ای بود که توانستیم به نمایشگاه بیاوریم که خود آن ها را می آوریم و گر نه از تصاویر آن استفاده می کنیم .

نام اعضای گروه : در یکی از لبه ها نام اعضای گروه را می نو یسیم .

منابع : در قسمت لبه ها منابع تحقیق را قرار می دهیم .

سپاس گزاری : درقسمت لبه ها از تمام کسانی که به ما کمک کرده اند تشکر می کنیم و نام آن ها را ذکر می نماییم .

همه ی موارد به تابلو نمایش می چسبانیم به جز گزارش کتبی ، اگر مواد آزمایش را داریم و دفتر کارنما

لیست طرح های جابر تکمیل شده(جهت دانلود روی هر مطلب کلیک کنید)

دانلود نمونه ها

تقویم اجرایی 98-99 بر نامه سالانه بر اساس ساحت های شش گانه

16 Nov 2019

برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر

 

 

لینک دانلود (کلیک نمایید)  :  http://yon.ir/lpIUr

 

 
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - جدیدترین دانلود رایگان تقویم اجرایی پرورشی 98-99 مدارس سال ۹۷ دانلود رایگان تقویم اجرایی پرورشی 98-99 مدارس براساس نگارش جدید ویرایش ۲۶ ...

تقویم اجرایی 98-99 برنامه سالانه ابتدایی طرح تدبیر 98-99

 مرداد ۱۳۹۸ - جهت دانلود تقویم اجرایی 98-99 روی تصویر زیر کلیک کنید .... جدیدترین برنامه سالانه براساس طرح تدبیر 98-99 مدارس ابتدایی سال ۹۷-۹۸
شما از این صفحه در 8/4/19 بازدید کردید.

 

برنامه سالانه تعالی مدیریت کیفیت مدار مدارس 99-98 | گویا ...

 
www. › ...
بسته کامل تقویم اجرایی و برنامه سالانه مدارس ابتدایی ۹۹-۹۸.  · برنامه سالانه تعالی برای مدارس ابتدایی جدیدترین و کاملترین نمونه ... برنامه سالانه معاون آموزشی مدارس بر اساس طرح تدبیر سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش.

 

بانک نمـــونه سوال | برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس
 › category › برنامه-سالانه-و-تقویم-اجرا...
بسته کامل تقویم اجرایی و برنامه سالانه مدارس ابتدایی ۹۸-۹۹ ... این بسته حاوی کاملترین و جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی متوسطه اول و متوسطه دوم برای ... برنامه سالانه تعالی مدیریت سال تحصیلی 98-99 (دوره اول متوسطه) با محوریت زمینه سازی ...

 

تقویم اجرایی 98-99 : برنامه سالانه مدارس ابتدایی 98-99 طرح ...
 
 
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - دانلود جدیدترین تقویم اجرایی 98-99 طرح تدبیر مدارس ابتدایی سال 98 برنامه سالانه بر اساس طرح تدبیر در سال تحصیلی 99-98 در80 صفحه ...

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 99-98… | همخونmemberblogview › دانلود-برنامه-سالانه-و-تقوی...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - دانلود کاملترین برنامه سالانه طرح تدبیر سال تحصیلی 99-98 فرم های اماده طرح تدبیر برای سال تحصیلی 98-99 بهترین و جدیدترین نمونه برنامه ...

 

دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 ...

 
 
رتبه: ۵ - ‏ ۱ مرور
۸ مهر ۱۳۹۷ - دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷ براساس طرح تدبیر فهرست مقدمهاهداف دوره ابتداییچشم انداز – رویکردهای مدرسهمدرسه.
شما از این صفحه در 8/4/19 بازدید کردید.
 

 

برنامه سالانه مدارس ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم 98-99 با ...
 
 
برنامه سالانه مدارس ابتدایی متوسطه اول و متوسطه دوم ۹۸-۹۹ با تقویم اجرایی ... برای دانلود جدید ترین برنامه مدیران و سایر پست های سازمانی کلیک کنید. ... اطلاعات کاملی در مورد برنامه سالانه مدارس ۹۸-۹۹ و تقویم اجرایی همین سال تحصیلی به دست آورید.

 

برنامه سالانه تعالی - برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس
 
 
برنامه سالانه ۹۹-۹۸ بر اساس طرح تدبیر – کاملترین و جدیدترین ... برنامه سالانه تعالی مدیریت سال تحصیلی 98-99 (دوره اول متوسطه) با محوریت زمینه سازی برای رونق ...

 

تقویم اجرایی پرورشی - آپارات

 
 
دانلود رایگان تقویم اجرایی پرورشی 98-99 ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی براساس طرح تدبیر سال 98 - 99 ... دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷.

 

برنامه سالانه و تقویم اجرایی - آپارات
 
 
برنامه سالانه و تقویم اجرایی براساس طرح تدبیر سال 98 - 99 ... دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷ ... برنامه سالانه معلم اول ابتدایی سال { 98-99 }.

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98-99 | طرفداری
 
 
دانلود کاملترین برنامه های سالانه و تقویم اجرایی براساس سال تحصیلی 98-99 با فرمت ورد و قابل ویرایش ویژه سال تحصیلی جدید برای مدیران معلمان و معاونان مدارس ...
وارد نشده:جدیدترین

 

کاملترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی طرح تدبیر ۹۸-۹۹ - ...

 
ht › ابتدایی
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - کاملترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی طرح تدبیر ویژه ی سال 98-99 به صورت word قابل دانلود ارائه شده توسط بهترین مدیران کشوری.
شما این صفحه را 2 بار دیدید. آخرین بازدید: 9/27/19

 

دسته بندی ها برنامه سالانه طرح تدبیر - دبیران آنلاین
 
 
برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر سال 98-99به صورت یک فایل جامع .... و طرح تعالی در سال تحصیلی 98-99 فایل تقویم اجرایی پرورشی ابتدایی حاوی ...

 

جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99
 
 
۲۳ ساعت پیش - تقویم اجرایی 98-99 : برنامه سالانه مدارس ابتدایی 98-99 طرح .مرداد ۱۳۹۸ - دانلود جدیدترین تقویم اجرایی 98-99 طرح تدبیر مدارس ابتدایی سال 98 ...
شما این صفحه را 2 بار دیدید. آخرین بازدید: 9/27/19

 

جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس ...
 
 
۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر پک کامل دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم ا.

 

دانلود طرح تدبیر 99-98 - ویرگول

 
 
برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس ابتدایی براساس طرح تدبیر مدارس پسرانه سال تحصیلی 99-98 ... جدید ترین برنامه تدوین شده از طرح تدبیر برای مدارس ابتدایی مختلط و روستایی ... دانلود فایل طرح تدبیر مدارس ابتدایی شاهد و قرانی سال 98-99

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98 - 99 - میهن ویدیو

 
 
۳ مرداد ۱۳۹۸ - برنامه سالانه آموزگار چهارم ابتدایی دبستان 98-99 جدیدترین نمونه ➀ · تولید محتوای ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال ۹۶-۹۷ براساس طرح تدبیر.

 

دانلود رایگان طرح تدبیر 98-99 :: برنامه سالانه

 
 
۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان طرح تدبیر 98-99» ثبت شده است ... دانلود برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی طرح تدبیر سال تحصیلی ۹۸-۹۹براساس نگارش ... های اماده طرح تدبیر برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ بهترین و جدیدترین نمونه برنامه سالانه بر ...

 

طرح تدبیر | دانلود برنامه سالانه طرح تدبیر مدارس ابتدایی 98 ...
 
 
طرح تدبیر | دانلود برنامه سالانه طرح تدبیر مدارس ابتدایی 98-99 ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس قرآنی :طرح تدبیر ۹۸-۹۷ .... معرفی شورای معلمان; طرح و برنامه های سال جاری; تقویم اجرایی آموزشگاه; برنامه های غیر قابل پیش بینی; بازدیدهای آموزشگاه ... و عدالت به خدمت بپردازد و هم خویش را به جدیدترین علوم و دانش‌های روز مجهز نماید تا ...

 

دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 ...

 
 
دانلود جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 98-99 براساس طرح تدبیر.

 

تقویم اجرایی 98-99 - فیدیا

 
 
برای دانلود دهها نمونه کامل فایل تقویم اجرایی 98-99 کلیک کنید ... تقویم اجرایی 98-99 عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم به ... جدیدترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی سال 96و97 براساس طرح تدبیر.

 

سالانه فایل | برنامه سالانه و تقویم اجرایی

 
 
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی متوسطه اول سال 98-99 کاملترین و بروز ترین برنامه سالانه و تقویم اجرایی مدارس متوسطه دخترانه و پسرانه متوسطه لازم به ذکر است ...

 

برنامه سالانه و تقویم اجرایی 98 - 99 - وب سی

 
 
۷ شهریور ۱۳۹۸ - برای دریافت برنامه سالانه و تقویم اجرایی به همراه طرح تدبیر و طرح تعالی سال ... اگر مدیر دبستان ابتدایی هستید می توانید برنامه سالانه خود را با بهترین ... دادیم آخرین نسخه از برنامه سالانه معاونین در سال تحصیلی 98 - 99 می باشد.

 

تقویم اجرایی متوسطه اول طرح تعالی مدیریت کیفیت مدارس ...

 
smartilamedu.ir › تقویم-اجرایی-متوسطه-اول-طرح-تعالی-مدیر
تقویم اجرایی متوسطه اول طرح تعالی مدیریت کیفیت مدارس سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش ... جدید ترین و جذاب ترین و در عین حال پایین ترین قیمت در رابطه با برنامه سالانه و ... شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر ... 98-99,تقویم اجرایی 99-1398,تقویم اجرایی 99-98,تقویم اجرایی آموزشگاه ...

 

طرح تدبیر مدارس ابتدایی 99-1398 برنامه سالانه به همراه ...
 
https://deniztarh.ir › طرح-تدبیر-مدارس-ابتدایی-99-1398-برنامه-سالان
طرح تدبیر مدارس ابتدایی ۹۹-۱۳۹۸ برنامه سالانه به همراه تقویم اجرایی رایگان صورت کاملا آماده بر طبق آخرین ویرایش سال تحصیلی اخیر به شما ارائه می گردد. نکته ای ...

 

دسته بندی ها دانلود طرح تدبیر 99-98 - طرح تدبیر

 
 
باسمه تعالی بهترین و برجسته ترین فکر ها باید بنشینند وبرای آموزش و پرورش ... خود ارزیابی پایانی تدبیر سال 98-99 خودارزیابی پایانی تدبیر مدیران مجری برنامه ... دانلود برنامه ی سالانه و تقویم اجرایی کامل شده تدبیر سال تحصیلی 98 براساس ...

 

دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی

 
 
دانلود برنامه سالانه و تقویم اجرایی. ... برنامه سالانه معاون آموزشی ابتدایی 98/99 ... تقویم اجرایی مشاور مدرسه سال99-98,جدیدترین برنامه سالانه و تقویم مشاور مدرسه,مشاور ... برنامه عملیاتی سالانه تعالی مدیریت مدرسه سال تحصیلی 99-98 فرمت فایل: ورد و ...

 

کاملترین و جدیدترین برنامه سالانه طرح تعالی متوسطه اول سال ...

 
 
کاملترین و جدیدترین برنامه سالانه طرح تعالی متوسطه اول سال تحصیلی ۹۹-۹۸. ... برنامه سالانه و تقویم اجرایی, طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار. برچسب‌ها : ...

طرح جابر | مشاوره و راهنمای انجام طرح جابر با موضوعات اختصاصی

15 Nov 2019

طرح جابربن حیان دانلود بهترین نمونه ها

طرح جابربن حیان یکی از بهترین و کاملترین طرح هایی است که در نظام آموزشی ما در سالهای اخیر پدید آمده است و دانش آموزان می کوشند به بهترین شکل ممکن در این طرح شرکت نموده و با ارائه طرح های عملی خود رتبه های عالی را کسب نمایند.

طرح جابربن حیان سایتی ست که به همت سایت بانک فایل پژوهشی معلمان به مدیریت محمد صالح در جهت ارائه نمونه فایل های آموزشی مانند طرح جابرطرح جابربن حیان در مدارس و کمک به سیستم آموزشی کشور اعم از معلمان عزیز و دانش آموزان گرامی فعالیت خود را آغاز کرده است . دوستان عزیز در صورت نیاز به پشتیبانی با ما تماس بگیرید.در صورتی که تمایل به خواندن متن را تا پایان ندارید می توانید از لینک زیر طرح های خود را دانلود نمایید.

برای دانلود صدها نمونه طرح عالی و تضمینی کلیک کنید.

درباره سایت طرح جابر آموزش و پرورش مازندران

عنایت داشته باشید این سایت زیر مجموعه ای از سایت بانک فایل پژوهشی معلمان است و در حال حاضر فعالیت های این سایت صرف آموزشی و کمک آموزشی بوده و در راستای کمک به معلمان و دانش آموزان گرامی فعالیت می کند.طرح جابربن حیان

تعدادی از بهترین  معلمان در مجموعه سایت بانک فایل پژوهشی معلمان جمع شده اند تا شما همکاری گرامی را در سراسر کشور برای تدریسی بهتر و بهره وری بیشتر کمک کنند تا کشور با قدرت بیشتر به سمت و سوی افق 1404 پیش بتازد 

اهداف ما

ما با هدف کمک به سیستم آموزشی کشور در جهت دستیابی به اهداف افق 1404 تعیین شده از سوی رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت امام خامنه ای و با توجه به مشاهده نابسامانی های زیاد و البته سوء استفاده تعدادی افراد سودجو که از عدم آگاهی معلمان و دانش آموزان عزیز سوء استفاده میکردند بر آن شدیم تا همگام با سیاست های اعلامی از سوی آموزش و پرورش اقدام به تهیه و تدوین فایل های آموزشی و کمک آموزشی کنیم و آنها را در این سایت در دسترس عموم فرهنگیان عزیز از سراسر کشور قرار دهیم.

بهترین نمونه طرح های آموزشی مدارس تقدیم به شما

با همت تعدادی از فرهنگیان گرامی و اساتید برجسته در آموزش و پرورش بر آن شدیم تا بهترین نمونه طرح های آموزشی مانند بهترین نمونه طرح جابربن حیان , بهترین نمونه طرح جابر در مدارس , بهترین نمونه طرح کرامت , طرح تعالی , طرح تدبیر , طراحی آموزشی , معماری نوین تدریس , طراحی آموزشی و.. هر آنچه شما فرهنگیان و دانش آموزان عزیز بدان احتیاج دارید را تهیه کرده و برای دانلود به شما تقدیم نماییم.پروژه جابربن حیان

نحوه سفر دانه ها به همراه کار نما

یک نمونه دیگه از هزاران نمونه طرح جابر که برای دانلود شما عزیزان در صفحه مربوطه ( اول ابتدایی ) قرار داده ایم تا توضیحات مقدماتی و آشنایی نسبی با آن کسب کنید در زمینه نحوه سفر دانه ها میباشد که به همراه دفتر کارنما در فرمت فایل ورد خدمتتان تقدیم میگردد . حاوی پوستر ها مختلف و مرتبط با طرح که شما همکار گرامی را در مسیر تدیس این موضوع انشاالله یاری خواهد رساند.

مجموعه طرح های آموزش و پرورش که به همت تعدادی از معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشته در استانهای گیلان و مازندران اقدام به تدوین و گردآوری طرح های آموزشی در موضوعات مختلف میکند در زمینه طرح جابر دوم ابتدایی تا به امروز 2 فایل طرح جابر این حیان مقطع دوم ابتدایی را با موضوعات متنوع و پرکاربرد و محبوب بین همکاران با کیفیتی عالی و بدون مشابه در اینترنت ( به لحاظ کیفیت نگارش و تصاویر و پوستر های آموزشی بکار رفته در طرح جابربن حیان دوم ابتدایی )آماده کرده تا انشالله بتوانیم موجبات رضایت خاطر همکاران فرهنگی گرامی را فراهم آورده و گاهی هرچند کوچک در آینده ای بهتر برای ایران اسلامی برداریم.

 چندین پوستر طرح جابربن حیان در باره صوت چگونه تولید می شود

تابلوی نمایش طرح جابربن حیان  و عکس در مورد صوت چگونه تولید می شود

مطالب علمی آموزشی در باره اینکه صوت چگونه ایجاد میشود , دقت داشته باشید که کلیه مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه های طرح جابر می باشدطرح جابربن حیان

 طرح جابربن حیان در مدارس مقطع دوم ابتدایی با موضوع لنگر های دریایی

طرح جابر آماده دوم ابتدایی همراه با دفتر کارنما با موضوع طرح های مختلف لنگرهای دریایی  بافرمت ورد این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به معلمان گرامی میباشد.و به صورت کامل و آماده پرینت توسط دانش آموزان و معلمین و آموزگاران گرامی می باشد. که تماما قابلیت ویرایش را دارد.

طرح جابر

همانطور که می بینید در این سایت به صورت کامل به بحث و بررسی پیرامون طرح جابر پرداخته شده است. و در این زمینه همه مستندات مورد نیاز را گرد هم نموده ایم. شاتکه وگینان عزیز می توانید بهترین نمونه های پلن جابر را از این سایت دریافت نموده و در مسابقاتی که از سوی دبیرخانه  اعلام می گردد حائز رتبه شوید.

شیوه نامه طرح جابر همواره از سوی آموزش و پرورش اعلام می گردد و شما عزیزان می توانید بر این اساس کار خود را پیش ببرید.

طرح جابر کلاس اول ابتدایی

در سایت حاضر نمونه های فراوانی را از طرح جابربن حیان پایه اول دبستان قرار داده ایم . شما عزیزان می توانید نمونه های کاملی را از پلن جابربن حیان کلاس اول دبستان رویت نموده و دانلود کنید.

دانلود طرح جابر پایه اول ذخیره آب پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر پایه اول ذخیره آب می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر اول ابتدایی

دانلود طرح جابر پایه اول ذخیره آب شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ذخیره آب

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ذخیره آب

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ذخیره آب

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ذخیره آب

·        آنچه در دانلود طرح جابر پایه اول ذخیره آب وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با ذخیره آب می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

گزارش کتبی طرح جابر اول ابتدایی ویژگی های برگ پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  گزارش کتبی طرح جابر اول ابتدایی ویژگی های برگ می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر اول دبستان

گزارش کتبی طرح جابر اول ابتدایی ویژگی های برگ شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ویژگی های برگ

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ویژگی های برگ

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ویژگی های برگ

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ویژگی های برگ

·        آنچه در گزارش کتبی طرح جابر اول ابتدایی ویژگی های برگ وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با ویژگی های برگ می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر پایه اول زیست شناسی پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر پایه اول زیست شناسی می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.طرح جابربن حیان اول ابتدایی

دانلود طرح جابر پایه اول زیست شناسی شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زیست شناسی

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زیست شناسی

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زیست شناسی

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زیست شناسی

·        آنچه در دانلود طرح جابر پایه اول زیست شناسی وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با زیست شناسی می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر آماده اول دبستان تجزیه زباله پیوست شده با دفتر کارنما

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده اول دبستان تجزیه زباله می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.طرح جابربن حیان اول دبستان

طرح جابر آماده اول دبستان تجزیه زباله شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تجزیه زباله

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تجزیه زباله

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تجزیه زباله

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تجزیه زباله

·        آنچه در طرح جابر آماده اول دبستان تجزیه زباله وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با تجزیه زباله می باشد.

بخش هایی از این مطلب

زباله های بیمارستانی:

زباله های بیمارستانی شامل موادی هستند که با توجه به نوع کار و وظیفه در هر بخش بیمارستانی، متفاوت می‌باشند. مثلاً زباله بخش عفونی یا اطاق عمل، با مواد زاید آزمایشگاه یا بخش رادیولوژی، تفاوت محسوسی دارد.

زباله بخش‌های مختلف بیمارستان‌ها به گروه های مختلفی تقسیم می‌شوند که از جمله:

زباله های معمولی بیمارستان عموماً شامل زباله های مربوط به بسته بندی مواد و دیگر زباله های پرسنل شاغل در بیمارستان و خوابگاه های آن‌هاست.

زباله های پاتولوژیکی شامل بافت‌ها، ارگان‌ها، قسمت‌های مختلف بدن، پنبه های آغشته به خون و چرک و مواد دفعی بدن همچون نمونه های مدفوع و ادرار و غیره جزو این گروه از مواد زاید، محسوب می‌شوند.

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان بدون مرز ، مواد زاید رادیواکتیو شامل جامدات، مایعات و گازها بوده و دربرخی از بخش‌ها و آزمایشگاه های بیمارستان‌ها وجود دارند که جمع آوری و دفع آن‌ها دارای خصوصیات ویژه ای است.

مواد زاید شیمیایی شامل جامدات، مایعات و گازهای زاید می‌باشد که به وفور در بیمارستان‌ها وجود دارد، در بخش‌های تشخیص و آزمایشگاه ها ماحصل نظافت و ضدعفونی بیمارستان، وسایل و ابزار تنظیف و ضدعفونی پیوست شده با داروها و وسایل دور ریختنی اطاق عمل بخش دیگری از این فضولات را تشکیل می‌دهند. مواد زاید شیمیایی ممکن است خطرناک باشند.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر آماده کلاس اول صبحانه سالم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده کلاس اول صبحانه سالم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.دانلود طرح جابر اول ابتدایی

طرح جابر آماده کلاس اول صبحانه سالم شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صبحانه سالم

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صبحانه سالم

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صبحانه سالم

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صبحانه سالم

·        آنچه در طرح جابر آماده کلاس اول صبحانه سالم وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با صبحانه سالم می باشد.

بخش هایی از این مطلب

مواد غذایی برای صبحانه سالم برای کودکان و بزرگسالان

* یک کاسه پُر از کورن فلکس می تواند ۲۵ تا ۳۰ گرم از فیبر مورد نیاز روزانه بدن را تأمین کند. تحقیقات نشان داده اند افرادی که صبح را با خوردن غلات و شیر سرد آغاز می کنند، فیبر و کلسیم بیشتر و چربی کمتری دریافت می نمایند. مطالعات دیگر حاکی از آن است که افرادی که ۲ کاسه غلات را یکجا مصرف می کنند، میزان چربی دریافتی آن ها تا ۱۰ درصد کاهش می یابد.

* از خوردن برش های سیب به همراه کره بادام زمینی لذت ببرید. پروتئین و چربی موجود در کره بادام زمینی سبب نشاط برای شروع روزی خوب خواهند بود. سیب نیز فیبر لازم برای حفاظت در برابر برخی سرطان ها و بیماری های قلبی را تأمین خواهد کرد.

* در وعده صبحانه ساندویچ هم می توانید میل کنید. به این ترتیب که یک تکه نان سبوس دار بردارید و روی آن پنیر بمالید. آنگاه یک حلقه گوجه فرنگی و بعد برشی از تخم مرغ روی آن بگذارید.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

گزارش کتبی طرح جابر اول دبستان تشکیل شدن ماده پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  گزارش کتبی طرح جابر اول دبستان تشکیل شدن ماده می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.دانلود طرح جابر اول ابتدایی

گزارش کتبی طرح جابر اول دبستان تشکیل شدن ماده شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تشکیل شدن ماده

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تشکیل شدن ماده

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تشکیل شدن ماده

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تشکیل شدن ماده

·        آنچه در گزارش کتبی طرح جابر اول دبستان تشکیل شدن ماده وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با تشکیل شدن ماده می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر ساختن آهنربا پایه اول پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر ساختن آهنربا پایه اول می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابربن حیان اول ابتدایی

دانلود طرح جابر ساختن آهنربا پایه اول شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساختن آهنربا

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساختن آهنربا

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساختن آهنربا

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساختن آهنربا

·        آنچه در دانلود طرح جابر ساختن آهنربا پایه اول وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با ساختن آهنربا می باشد.

بخش هایی از این مطلب

تاریخچه استفاده از آهنربا

سنگ های معدنی مغناطیسی از صدها سال پیش از میلاد شناخته شده بودند. قطب نما هم نزدیک به ۱۰۰۰ سال است که شناخته شده است. در قرن ۱۷، دانشمندی انگلیسی به نام ویلیام گیلبرت با تأیید مشاهدات قبلی درباره قطب های مغناطیسی نتیجه گیری کرد که زمین یک آهنربا است. در سال ۱۸۲۰، هانس کریستین اُرستد رابطه بین الکتریسیته و نیروی مغناطیسی را کشف کرد و فیزیکدان فرانسوی آندره آمپر در سال ۱۸۲۱ این کشف را بسط داد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

نمونه کامل طرح جابر اول دبستان سنجاقک ها پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  نمونه کامل طرح جابر اول دبستان سنجاقک ها می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابربن حیان اول دبستان

نمونه کامل طرح جابر اول دبستان سنجاقک ها شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سنجاقک ها

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سنجاقک ها

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سنجاقک ها

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سنجاقک ها

·        آنچه در نمونه کامل طرح جابر اول دبستان سنجاقک ها وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با سنجاقک ها می باشد.

بخش هایی از این مطلب

دگردیسی

سنجاقک و گونه‌های آن تا حدود ۵ سال در زیر آب زندگی می‌کنند در طول این مرحله از زندگیشان آنها را پوره می‌‌گویند و رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای دارند وقتی یک پوره رشد می‌‌کند در طول رشد بارها شکل عوض می‌‌کند بعد از هر شکل عوض کردن سطح بالهای او قدری بزرگ‌تر می‌‌شود ولی برعکس بدنش همیشه یکسان می‌‌ماند و تغییر نمی‌کند وقتی به رشد کامل رسید پوره از ساقه یک گیاه آبی صعود می‌‌کند و به بیرون آب می‌‌آید و برای آخرین بار پوست اندازی می‌‌کند و شکل خود را به عنوان یک سنجاقک ظاهر می‌‌سازد رنگ نهایی بدن بعد از چندین روز ظاهر می‌‌گردد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

کاملترین طرح جابر اول ابتدایی سر گذشت دانه پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  کاملترین طرح جابر اول ابتدایی سر گذشت دانه می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

نمونه طرح جابر اول ابتدایی

کاملترین طرح جابر اول ابتدایی سر گذشت دانه شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سر گذشت دانه

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سر گذشت دانه

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سر گذشت دانه

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سر گذشت دانه

·        آنچه در کاملترین طرح جابر اول ابتدایی سر گذشت دانه وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با سر گذشت دانه می باشد.

بخش هایی از این مطلب

سنجد

قسمت‌های مورد استفاده سنجد، میوه، هسته، برگ و گل آن می‌باشد. سنجد ضد التهاب، ضد میکروب و تب‌بُر است. در درمان تب (خصوصاً گل آن)، کمک به درمان عفونت‌های گوارشی، سرفه و بیماری‌های التهابی و پیش‌گیری از سرطان به کار می‌رود. آرد سنجد برای اسهال مفید است؛ زیرا قابض می‌باشد.امام علی علیه‌السلام تب داشتند، پیامبر به دیدن ایشان رفتند و ایشان را به خوردن سنجد سفارش کردند.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر ساعت آفتابی پایه اول پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر ساعت آفتابی پایه اول می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.نمونه طرح جابر اول دبستان

دانلود طرح جابر ساعت آفتابی پایه اول شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساعت آفتابی

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساعت آفتابی

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساعت آفتابی

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ساعت آفتابی

·        آنچه در دانلود طرح جابر ساعت آفتابی پایه اول وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با ساعت آفتابی می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر کلاس دوم ابتدایی

در سایت حاضر نمونه های فراوانی را از طرح جابربن حیان پایه دوم دبستان قرار داده ایم . شما عزیزان می توانید نمونه های کاملی را از پلن جابربن حیان کلاس دوم دبستان رویت نموده و دانلود کنید.

طرح جابر آماده کلاس دوم تولدی دیگر در آتش سوزی بوته ها پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده کلاس دوم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.طرح جابر دوم ابتدایی

طرح جابر آماده کلاس دوم شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تولدی دیگر در آتش سوزی بوته ها

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تولدی دیگر در آتش سوزی بوته ها

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تولدی دیگر در آتش سوزی بوته ها

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تولدی دیگر در آتش سوزی بوته ها

·        آنچه در طرح جابر آماده کلاس دوم وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با تولدی دیگر در آتش سوزی بوته ها می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر آماده دوم دبستان یک تار عنکبوت چقدر وزن تحمل می کند؟ پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده دوم دبستان می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر آماده دوم دبستان شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با یک تار عنکبوت چقدر وزن تحمل می کند؟

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با یک تار عنکبوت چقدر وزن تحمل می کند؟

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با یک تار عنکبوت چقدر وزن تحمل می کند؟

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با یک تار عنکبوت چقدر وزن تحمل می کند؟

·        آنچه در طرح جابر آماده دوم دبستان وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با یک تار عنکبوت چقدر وزن تحمل می کند؟ می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر تصفیه آب پایه دوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر تصفیه آب پایه دوم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.طرح جابربن حیان دوم ابتدایی

دانلود طرح جابر تصفیه آب پایه دوم شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تصفیه آب

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تصفیه آب

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تصفیه آب

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تصفیه آب

·        آنچه در دانلود طرح جابر تصفیه آب پایه دوم وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با تصفیه آب می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر تنفس پایه دوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر تنفس پایه دوم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.طرح جابربن حیان دوم دبستان

دانلود طرح جابر تنفس پایه دوم شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تنفس

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تنفس

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تنفس

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تنفس

·        آنچه در دانلود طرح جابر تنفس پایه دوم وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با تنفس می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر شفق های قطبی پایه دوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر شفق های قطبی پایه دوم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.دانلود طرح جابر اول ابتدایی

دانلود طرح جابر شفق های قطبی پایه دوم شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با شفق های قطبی

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با شفق های قطبی

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با شفق های قطبی

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با شفق های قطبی

دانلود طرح جابر صوت پایه دوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر صوت پایه دوم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.دانلود طرح جابر اول دبستان

دانلود طرح جابر صوت پایه دوم شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صوت

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صوت

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صوت

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صوت

·        آنچه در دانلود طرح جابر صوت پایه دوم وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با صوت می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر پیوند زدن پایه دوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر پیوند زدن می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.طرح جابربن حیان دوم ابتدایی

دانلود طرح جابر پیوند زدن شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پیوند زدن

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پیوند زدن

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پیوند زدن

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پیوند زدن

·        آنچه در دانلود طرح جابر پیوند زدن وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با پیوند زدن می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر پر در پرندگان پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر پر در پرندگان می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.طرح جابربن حیان دوم دبستان

دانلود طرح جابر پر در پرندگان شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پر در پرندگان

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پر در پرندگان

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پر در پرندگان

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پر در پرندگان

·        آنچه در دانلود طرح جابر پر در پرندگان وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با پر در پرندگان می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر صدا پایه دوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر صدا پایه دوم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.نمونه طرح جابر دوم دبستان

دانلود طرح جابر صدا پایه دوم شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صدا

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صدا

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صدا

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با صدا

·        آنچه در دانلود طرح جابر صدا پایه دوم وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با صدا می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

بهترین نمونه طرح جابر دوم میکروسکوپ ساده پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  بهترین نمونه طرح جابر دوم میکروسکوپ ساده می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

بهترین نمونه طرح جابر دوم میکروسکوپ ساده شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با میکروسکوپ ساده

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با میکروسکوپ ساده

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با میکروسکوپ ساده

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با میکروسکوپ ساده

·        آنچه در بهترین نمونه طرح جابر دوم میکروسکوپ ساده وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با میکروسکوپ ساده می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر کلاس سوم ابتدایی

در سایت حاضر نمونه های فراوانی را از طرح جابربن حیان پایه سوم دبستان قرار داده ایم . شما عزیزان می توانید نمونه های کاملی را از پلن جابربن حیان کلاس سوم دبستان رویت نموده و دانلود کنید.

دانلود طرح جابر گرفتن ماه و خورشید پایه سوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر گرفتن ماه و خورشید می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر گرفتن ماه و خورشید شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گرفتن ماه و خورشید

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گرفتن ماه و خورشید

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گرفتن ماه و خورشید

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گرفتن ماه و خورشید

·        آنچه در دانلود طرح جابر گرفتن ماه و خورشید وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با گرفتن ماه و خورشید می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر قطره آب پایه سوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر قطره آب می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر قطره آب شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قطره آب

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قطره آب

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قطره آب

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قطره آب

·        آنچه در دانلود طرح جابر قطره آب وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با قطره آب می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر بلور ها و کاربرد آنها پایه سوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر بلور ها و کاربرد آنها می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر بلور ها و کاربرد آنها شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بلور ها و کاربرد آنها

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بلور ها و کاربرد آنها

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بلور ها و کاربرد آنها

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بلور ها و کاربرد آنها

·        آنچه در دانلود طرح جابر بلور ها و کاربرد آنها وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با بلور ها و کاربرد آنها می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر بهینه سازی مصرف آب پایه سوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر بهینه سازی مصرف آب می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر بهینه سازی مصرف آب شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بهینه سازی مصرف آب

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بهینه سازی مصرف آب

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بهینه سازی مصرف آب

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بهینه سازی مصرف آب

·        آنچه در دانلود طرح جابر بهینه سازی مصرف آب وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با بهینه سازی مصرف آب می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود نمونه طرح جابر کلاس سوم آینه ها پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود نمونه طرح جابر کلاس سوم آینه ها می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود نمونه طرح جابر کلاس سوم آینه ها شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آینه ها

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آینه ها

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آینه ها

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آینه ها

·        آنچه در دانلود نمونه طرح جابر کلاس سوم آینه ها وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با آینه ها می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر بیهوشی پایه سوم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر بیهوشی می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر بیهوشی شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بیهوشی

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بیهوشی

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بیهوشی

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بیهوشی

·        آنچه در دانلود طرح جابر بیهوشی وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با بیهوشی می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

نمونه طرح جابر کلاس سوم اسب پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  نمونه طرح جابر کلاس سوم اسب می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

نمونه طرح جابر کلاس سوم اسب شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با اسب

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با اسب

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با اسب

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با اسب

·        آنچه در نمونه طرح جابر کلاس سوم اسب وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با اسب می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر کلاس سوم آتشفشان پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر کلاس سوم آتشفشان می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر کلاس سوم آتشفشان شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آتشفشان

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آتشفشان

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آتشفشان

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با آتشفشان

·        آنچه در دانلود طرح جابر کلاس سوم آتشفشان وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با آتشفشان می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

 طرح جابر آماده کلاس سوم بارور کردن ابر ها پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده کلاس سوم بارور کردن ابر ها می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر آماده کلاس سوم بارور کردن ابر ها شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بارور کردن ابر ها

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بارور کردن ابر ها

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بارور کردن ابر ها

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با بارور کردن ابر ها

·        آنچه در طرح جابر آماده کلاس سوم بارور کردن ابر ها وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با بارور کردن ابر ها می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر کلاس سوم دبستان الیاف پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر کلاس سوم دبستان الیاف می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر کلاس سوم دبستان الیاف شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با الیاف

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با الیاف

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با الیاف

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با الیاف

·        آنچه در طرح جابر کلاس سوم دبستان الیاف وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با الیاف می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر کلاس چهارم ابتدایی

در سایت حاضر نمونه های فراوانی را از طرح جابربن حیان پایه چهارم دبستان قرار داده ایم . شما عزیزان می توانید نمونه های کاملی را از پلن جابربن حیان کلاس چهارم دبستان رویت نموده و دانلود کنید.

دانلود طرح جابر جذب آب در گیاهان پایه چهارم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر جذب آب در گیاهان می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر جذب آب در گیاهان شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جذب آب در گیاهان

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جذب آب در گیاهان

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جذب آب در گیاهان

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جذب آب در گیاهان

·        آنچه در دانلود طرح جابر جذب آب در گیاهان وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با جذب آب در گیاهان می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر حیات در یک توده کود آلی پایه چهارم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر حیات در یک توده کود آلی می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر حیات در یک توده کود آلی شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حیات در یک توده کود آلی

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حیات در یک توده کود آلی

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حیات در یک توده کود آلی

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حیات در یک توده کود آلی

·        آنچه در دانلود طرح جابر حیات در یک توده کود آلی وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با حیات در یک توده کود آلی می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر جزر و مد پایه چهارم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر جزر و مد می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر جزر و مد شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جزر و مد

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جزر و مد

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جزر و مد

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جزر و مد

·        آنچه در دانلود طرح جابر جزر و مد وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با جزر و مد می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر حشرات در غبار پایه چهارم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر حشرات در غبار می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر حشرات در غبار شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حشرات در غبار

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حشرات در غبار

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حشرات در غبار

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حشرات در غبار

·        آنچه در دانلود طرح جابر حشرات در غبار وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با حشرات در غبار می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

 دانلود طرح جابر حرکت گیاهان پایه چهارم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر حرکت گیاهان می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر حرکت گیاهان شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حرکت گیاهان

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حرکت گیاهان

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حرکت گیاهان

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حرکت گیاهان

·        آنچه در دانلود طرح جابر حرکت گیاهان وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با حرکت گیاهان می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر هواپیما پایه چهارم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر هواپیما می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر هواپیما شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هواپیما

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هواپیما

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هواپیما

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هواپیما

·        آنچه در دانلود طرح جابر هواپیما وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با هواپیما می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

 دانلود نمونه طرح جابر کلاس چهارم غضروف پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود نمونه طرح جابر کلاس چهارم غضروف می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود نمونه طرح جابر کلاس چهارم غضروف شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با غضروف

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با غضروف

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با غضروف

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با غضروف

دانلود طرح جابر کلاس چهارم قلب پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر کلاس چهارم قلب می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر کلاس چهارم قلب شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قلب

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قلب

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قلب

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با قلب

·        آنچه در دانلود طرح جابر کلاس چهارم قلب وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با قلب می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر آماده کلاس چهارم حافظه پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده کلاس چهارم حافظه می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر آماده کلاس چهارم حافظه شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حافظه

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حافظه

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حافظه

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حافظه

·        آنچه در طرح جابر آماده کلاس چهارم حافظه وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با حافظه می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

نمونه طرح جابر کلاس چهارم علوم فضا پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  نمونه طرح جابر کلاس چهارم علوم فضا می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

نمونه طرح جابر کلاس چهارم علوم فضا شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علوم فضا

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علوم فضا

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علوم فضا

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علوم فضا

·        آنچه در نمونه طرح جابر کلاس چهارم علوم فضا وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با علوم فضا می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر کلاس پنجم ابتدایی

در سایت حاضر نمونه های فراوانی را از طرح جابربن حیان پایه پنجم دبستان قرار داده ایم . شما عزیزان می توانید نمونه های کاملی را از پلن جابربن حیان کلاس پنجم دبستان رویت نموده و دانلود کنید.

دانلود طرح جابر حفاظت از خاک پایه پنجم  پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر حفاظت از خاک می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر حفاظت از خاک شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حفاظت از خاک

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حفاظت از خاک

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حفاظت از خاک

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حفاظت از خاک

·        آنچه در دانلود طرح جابر حفاظت از خاک وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با حفاظت از خاک می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر حواس پنجگانه پایه پنجم  پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر حواس پنجگانه می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر حواس پنجگانه شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حواس پنجگانه

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حواس پنجگانه

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حواس پنجگانه

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با حواس پنجگانه

·        آنچه در دانلود طرح جابر حواس پنجگانه وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با حواس پنجگانه می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر هلال ماه پایه پنجم  پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر هلال ماه می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر هلال ماه شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هلال ماه

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هلال ماه

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هلال ماه

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با هلال ماه

·        آنچه در دانلود طرح جابر هلال ماه وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با هلال ماه می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر گسل ها پایه پنجم  پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر گسل ها می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر گسل ها شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گسل ها

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گسل ها

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گسل ها

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با گسل ها

·        آنچه در دانلود طرح جابر گسل ها وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با گسل ها می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر جلوگیری از فرسایش خاک پایه پنجم  پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر جلوگیری از فرسایش خاک می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر جلوگیری از فرسایش خاک شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جلوگیری از فرسایش خاک

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جلوگیری از فرسایش خاک

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جلوگیری از فرسایش خاک

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با جلوگیری از فرسایش خاک

·        آنچه در دانلود طرح جابر جلوگیری از فرسایش خاک وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با جلوگیری از فرسایش خاک می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر عوامل فرسایش خاک پایه پنجم  پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر عوامل فرسایش خاک می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر عوامل فرسایش خاک شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عوامل فرسایش خاک

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عوامل فرسایش خاک

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عوامل فرسایش خاک

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عوامل فرسایش خاک

·        آنچه در دانلود طرح جابر عوامل فرسایش خاک وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با عوامل فرسایش خاک می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر کلاس پنجم دستگاه عصبی پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر کلاس پنجم دستگاه عصبی می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر کلاس پنجم دستگاه عصبی شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دستگاه عصبی

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دستگاه عصبی

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دستگاه عصبی

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دستگاه عصبی

·        آنچه در دانلود طرح جابر کلاس پنجم دستگاه عصبی وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با دستگاه عصبی می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود نمونه طرح جابر کلاس پنجم علل ایجاد فصول پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود نمونه طرح جابر کلاس پنجم علل ایجاد فصول می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود نمونه طرح جابر کلاس پنجم علل ایجاد فصول شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علل ایجاد فصول

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علل ایجاد فصول

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علل ایجاد فصول

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با علل ایجاد فصول

  • آنچه در دانلود نمونه طرح جابر کلاس پنجم علل ایجاد فصول وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با علل ایجاد فصول می باشد. برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

 طرح جابر آماده کلاس پنجم کاربرد عینک پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده کلاس پنجم کاربرد عینک می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر آماده کلاس پنجم کاربرد عینک شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با کاربرد عینک

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با کاربرد عینک

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با کاربرد عینک

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با کاربرد عینک

دانلود طرح جابر پنجم دبستان عکس برداری از اشیای ریز پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر پنجم دبستان عکس برداری از اشیای ریز می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر پنجم دبستان عکس برداری از اشیای ریز شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عکس برداری از اشیای ریز

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عکس برداری از اشیای ریز

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عکس برداری از اشیای ریز

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با عکس برداری از اشیای ریز

·        آنچه در دانلود طرح جابر پنجم دبستان عکس برداری از اشیای ریز وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با عکس برداری از اشیای ریز می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی

در سایت حاضر نمونه های فراوانی را از طرح جابربن حیان پایه ششم دبستان قرار داده ایم . شما عزیزان می توانید نمونه های کاملی را از پلن جابربن حیان کلاس ششم دبستان رویت نموده و دانلود کنید.

دانلود طرح جابر ترانسفورماتور پایه ششم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر ترانسفورماتور پایه ششم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر ترانسفورماتور شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ترانسفورماتور

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ترانسفورماتور

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ترانسفورماتور

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ترانسفورماتور

·        آنچه در دانلود طرح جابر ترانسفورماتور وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با ترانسفورماتور می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر تلسکوپ پایه ششم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر تلسکوپ پایه ششم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر تلسکوپ شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلسکوپ

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلسکوپ

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلسکوپ

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلسکوپ

·        آنچه در دانلود طرح جابر تلسکوپ وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با تلسکوپ می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر زنگ زدن پایه ششم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر زنگ زدن پایه ششم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر زنگ زدن شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زنگ زدن

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زنگ زدن

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زنگ زدن

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با زنگ زدن

·        آنچه در دانلود طرح جابر زنگ زدن وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با زنگ زدن می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر استریوسکوپ پایه ششم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر استریوسکوپ پایه ششم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر استریوسکوپ شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ

·        آنچه در دانلود طرح جابر استریوسکوپ وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با استریوسکوپ می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر سوخت پایه ششم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر سوخت پایه ششم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر سوخت شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سوخت

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سوخت

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سوخت

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سوخت

·        آنچه در دانلود طرح جابر سوخت وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با سوخت می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر تلفن پایه ششم پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر تلفن پایه ششم می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر تلفن شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلفن

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلفن

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلفن

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با تلفن

·        آنچه در دانلود طرح جابر تلفن وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با تلفن می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود نمونه طرح جابر کلاس ششم دریل شارژی پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود نمونه طرح جابر کلاس ششم دریل شارژی می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود نمونه طرح جابر کلاس ششم دریل شارژی شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دریل شارژی

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دریل شارژی

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دریل شارژی

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با دریل شارژی

·        آنچه در دانلود نمونه طرح جابر کلاس ششم دریل شارژی وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با دریل شارژی می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

دانلود طرح جابر کلاس ششم ربات نقاش پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  دانلود طرح جابر کلاس ششم ربات نقاش می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

دانلود طرح جابر کلاس ششم ربات نقاش شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ربات نقاش

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ربات نقاش

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ربات نقاش

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با ربات نقاش

·        آنچه در دانلود طرح جابر کلاس ششم ربات نقاش وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با ربات نقاش می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

طرح جابر آماده کلاس ششم سیم پیچ در خانه پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  طرح جابر آماده کلاس ششم سیم پیچ در خانه می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

طرح جابر آماده کلاس ششم سیم پیچ در خانه شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سیم پیچ در خانه

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سیم پیچ در خانه

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سیم پیچ در خانه

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با سیم پیچ در خانه

·        آنچه در طرح جابر آماده کلاس ششم سیم پیچ در خانه وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با سیم پیچ در خانه می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

نمونه طرح جابر کلاس ششم پروژکتور پیوست شده با دفتر کارنما همراه تدریس دقیق قالب بندی  با فرمت بندی دقیق word و آموزش جامع

گروه تخصصی جمعی از دبیران و دانش آموزان آموزش و پرورش مازندران پیشرو در ارائه بهترین نمونه های برگزیده طرح جابربن حیان در سراسر کشور و ارائه دهنده نمونه هایی از طرح جابر است که تاکنون در هیچ سازمانی ارائه نشده اند ، می باشد. طرح حاضر  نمونه طرح جابر کلاس ششم پروژکتور می باشد که توسط تیم تخصصی ما ارائه شده است و فرهنگیان محترم می توانند از آن استفاده نمایند.

نمونه طرح جابر کلاس ششم پروژکتور شامل موارد زیر می باشد :

·        عکس ها و پوستر های مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پروژکتور

·        تابلوی نمایش مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پروژکتور

·        تصاویر مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پروژکتور

·        مستندات آموزشی قابل قبول مربوط به طرح جابربن حیان در رابطه با پروژکتور

·        آنچه در نمونه طرح جابر کلاس ششم پروژکتور وجود دارد بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از سازمان آموزش و پرورش پیرامون طرح جابربن حیان در رابطه با پروژکتور می باشد.

برای دریافت این فایل به صورت کامل کلیک نمایید

منبع : طرح جابر آموزش و پرورش مازندران

پرسش مهر

پروژه مهر 98-99 - دانلود رایگان فایل پروزه مهر مدارس 98-99

28 Aug 2019

دانلود رایگان پروژه مهر 98-99

فرمت فایل: word و قابل ویرایش پروژه مهر 98-99

http://dlprog.ir/

برای دانلود کلیک کنید

 

 دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 چیست ؟دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 عنوان پکیجی است که در سایت ما وجود دارد و در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم سوالات به معلمان مدارس ابلاغ گردید. تا قبل از ابلاغ این فعالیت به معلمان ، نگارش و تنظیم مستنداتبر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ ای فعالیت به مدارس توانست ، برنامه ریزی معلمان مدارس را با هم یکپارچه نموده و فعالیتی را برای کلیه مدارس سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.

دانلود رایگان پروژه مهر 98-99دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 چه اهمیتی دارد ؟دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی معلمان این مقطع نمود. در واقع معلمان مدارس به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 در مدارس ابتدایی علاوه بر کسب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

کاملترین نمونه در فضای مجازی با فرمت ورد و پاور پوینت قابل ویرایش آماده برای استفاده مدیران گرامی در سال تحصیلی 99-1398

افتخار داشته ایم تا بتوانیم در سال تحصیلی جدید نمونه دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه گامی هرچند کوچک برای شما برداریمدانلود رایگان پروژه مهر 98-99 مدارسوبسایت بانک فایل پژوهشی معلمان در تلاشی اقدام به گردآوری نمونه فایل های دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه و سایر فایل هایی که بصورت فصلی و در چهارچوب آیین نامه ها و بخش نامه ها به سیستم آموزشی کشور اضافه میشوند کرده و آنها را در اختیار فرهنگیان و همکاران عزیز جهت دانلود قرار میدهد.

اهداف بزرگی که مدیران سایت بانک فایل پژوهشی معلمان برای خود در نظر گرفته اند بسیار فراتر از اهداف مادی بود و بر خلاف تعدادی از سایتها که اقدام به کپی برداری از نمونه فایل های دیگران میکنند همه فایل هایی که در سایت ما به شما معرفی میشوند اعم از دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 , اقدام پژوهی, طراحی آموزشی , تجربه نگاری و… تماما و مستقیما توسط کارشناسان و فرهنگیان عزیزی که با ما همکاری میکنند نگارش و آماده سازی شده است.مدیران و معاونین محترم برنامه های دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 خود را به اشتراک بگذارید.از این جهت که بتوانیم نقشی کوچک در ارتقاء کیفیت آموزش در مدارس کشور برداریم به خود میبالیم و از همکارانی که بصورت مستقیم یا با واسطه از فایل های ما استفاده میکنند  تقاضا داریم در جهت بهبود عملکرد ما و تهیه فایل های بهتر دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 ابتدایی و متوسطه اول و دوم سایر فایل های مورد نیازتان ما را راهنمایی کنید.

ده ها نمونه فایل دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 ابتدایی , متوسطه اول و دوم را که تماما بصورت اختصاصی تدوین شده اند میتوانید دانلود کنید.
دانلود رایگان پروژه مهر 98-99
در این بخش پروژه موتور جت را با فرمت word (قابل ویرایش) در ۲۳ صفحه آماده دانلود برای شما کاربران گرامی نموده ایم در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید.

دانلود فایل 


پروژه جامع پیرامون موتورهای جت.پروژه جامع پیرامون موتورهای جت
دانلود رایگان طرح توجیهی مجتمع گردشگری
این فایل تا یک هفته آینده رایگان میباشد.
طرح توجیهی گردشگری طرح توجیهی گردشگری، به معنای مطالعات بر روی میزان جاذبه‌ی گردشگری یک مکان خاص . تصمیم برای احداث مکان تفریحی و گردشگری (هتل، سینما، مجتمع بین‌راهی و.طرح توجیهی مجتمع گردشگری ستاره کویر طرح توجیهی مجتمع گردشگری ستاره کویر خلاصه طرح نام طرح مجتمع گردشگری ستاره کویر موارد کاربرد مجتمع تفریحی ورزشی توریستی اشتغاایی 16 نفر زمین طرح های توجی�
دانلود پروژه درس آمار استنباطی دانشجویان روانشناسی به شرح اطلاعات ذیل آماده دریافت و دانلود می باشد
1-تکلیف اول
2-کلیات
3-تکلیف دوم(t آزمون t تک نمونه ای»)
4-تکلیف سوم(تجزیه و تحلیل واریانس یکطرفه)
5-تکلیف چهارم 6-آزمون خی دو میباشد که ما آن را در یک فایل ورد و قابل اصلاح و تغییر با قیمت استثنائی 3000تومان در اختیار شما قرار داده ایم.
فایل پروژه درس آمار استنباطی شامل 6 فصل و بترتیب به شرح بالا می باشد
تعداد صفحات:10 صفحه
فرمت فایل:فایل ورد (WORD)
لینک د�
برای دانلود کاملترین دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 کلیک کنید
پاورپوینت پروژه راه آهن
دانلود پاورپوینت با موضوع پروژه راه آهن، در قالب ppt و در 24 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: وظیفه تراورس در خط آهن : 1- فاصله بین ریل ها را ثابت نگه می دارد . 2- نیروهای افقی وعمودی را که از قطار تولید می گردد به بالاتر منتقل می کند .
جدیدترین مقالات انگلیسی مهندسی مالی و ریسک با ترجمه فارسی

دانلود ترجمه مقاله تخصص حسابرسی در صنعت، حکمرانی هیات مدیره و مدیریت درآمد
دانلود ترجمه مقاله مدارکی از دیدگاه های حسابرسی و مدیریت سود در یونان
دانلود ترجمه مقاله ریسک کاهش پرتفوی پروژه
دانلود ترجمه مقاله مطالعه ای بر تاثیر افشای اختیاری بر ارزش شرکت
دانلود ترجمه مقاله بررسی روش های مدیریت ریسک در پروژه ها
دانلود ترجمه مقاله پیش بینی آگهی های پذیره نویسی IPO
دانلود ترجمه مقاله ‌
پروژه 
مالی صفر تا صد عملیات حسابداری یک شرکت خدماتی شامل تمامی اطلاعاتی می 
باشند که یک شرکت از ابتدای شروع تا پایان سال مالی دارد . از زمان سرمایه 
گذاری اولیه تا بستن حساب های دائمی در پایان سال و افتتاح حساب ها در سال 
جدید . در ادامه مطلب در آی آر حسابداران سعی داریم تصاویر و توضیحات بخش 
های مختلف این پروژه مالی را با هم بررسی کنیم تا با اطمینان بیشتر بتوانید
پروژه مورد نظر خود را تهیه کنید .
دانلود پروژه مالی رویه های حسابداری یک شرکت خدم�
دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 چیست؟


 پایان نامه هوش تجاری


جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید


دانلود پایان نامه هوش تجاری

پایان نامه هوش تجاری دانلود رایگان پایان نامه هوش تجاری همیار پروژه برای پشتیبانی آموزشی و نرم افزاری در خدمت شماست. پایان نامه مقاله.جستجوی پایان نامه، پروپوزال و پروژه دانشجویی در مورد هوش تجاریبرای دانلود پایان نامه و پروپوزال در مورد هوش تجاری و گزارش سمینار و پروژه دانشجویی و تز در مورد هوش تجاری در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا و کار�
پاورپوینت (اسلاید) مدیریت پروژه
دانلود پاورپوینت آموزشی با موضوع مدیریت پروژه، در حجم 113 اسلاید، همراه با توضیحات کامل. مدیریت تحقیق عبارت است از به کارگیری دانش، مهارت ها، ابزار ها و تکنیک ها برای فعالیت های تحقیق به منظور تحقق اامات تحقیق .
دراین پست قصد داریم تا پروژه آماده افترافکت Neon Logo Reveal را قرار دهیم که طریقه ی استفاده از این پروژه بهمراه فایل های پروژه ضمیمه شده است. افتر افکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌ های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید پیش نمایش این پروژه را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.
۩�
دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 چطور؟


دراین پست قصد داریم تا پروژه آماده افترافکت Elegant smoke logo را قرار دهیم که طریقه ی استفاده از این پروژه بهمراه فایل های پروژه ضمیمه شده است. افتر افکت نرم‌ افزار ایجاد جلوه‌ های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و برنامه کاربردی ترکیب عناصر بصری مختلف است که توسط شرکت ادوبی سیستم توسعه یافته و در فرایند پس از تولید در فیلم‌سازی و تولیدات تلویزیونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می توانید پیش نمایش این پروژه را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.
۩۞۩
حل المسائل مقاومت مصالح پوپوف  
برای دانلود این فایل اینجا کلیک کنید

دانلود رایگان حل المسائل مقاومت مصالح پوپوف

دانلود رایگان حل المسائل مقاومت مصالح پوپوف - کالج پروژه
collegeprozheh.ir/دانلود-رایگان-حل-المسائل-مقاومت-مصالح/
download mihanhamkar com کالج پروژه مفاهیم محاسبات ابری دانلود رایگان حل المسائل مقاومت مصالح پوپوف معماری لایه های ابری محاسبات ابری دانلود . .جهت دانلود رایگان حل المسائل مقاومت مصالح پوپوف اینجا .
دانلود رایگان حل المسائل مقاو�
comazs92276azsoftir@gmail.com پروژه اکسز سیستم آموزشگاه اکسز پروژه اکسز سیستم انبار 1 اکسز پروژه اکسز سیستم انبار ، فروشگاه اکسز پروژه اکسز سیستم جامع فروش اکسز پروژه اکسز سیستم دانشگاه اکسز پروژه اکسز فروشگاه فرش اکسز پروژه اکسز سیستم هتل 1 اکسز پروژه اکسز هتل 2 اکسز پروژه اکسز ثبت حقوق بازاریاب و کارمندان اکسز پروژه اکسز سیستم جامع بانک اکسز پروژه اکسز سیستم بانک اکسز پروژه اکسز سی�
همه چیز درباره دانلود رایگان پروژه مهر 98-99
در این 
پست از وب سایت دانشجویان حسابداری ایران برای شما یک کتاب و یک جزوه کامل 
برای درس کارآفرینی و پروژه رشته حسابداری آماده کردیم . کتاب کارآفرینی و 
پروژه و جزوه کارآفرینی که برای شما آماده کردیم برای تمامی رشته مناسب می 
باشد. درس کارآفرینی و پروژه یکی از دروس اصلی تمام رشته است . و دانشجویان
در طول ترم باید یک پروژه کارآفرینی هم آماده و در قالب ورد یا پاورپوینت
آرائه کنند. که شما میتوانید این پروژه ها را هم از سایت آی آر حسابداران 
دانلو
در این 
پست از وب سایت دانشجویان حسابداری ایران برای شما یک کتاب و یک جزوه کامل 
برای درس کارآفرینی و پروژه رشته حسابداری آماده کردیم . کتاب کارآفرینی و 
پروژه و جزوه کارآفرینی که برای شما آماده کردیم برای تمامی رشته مناسب می 
باشد. درس کارآفرینی و پروژه یکی از دروس اصلی تمام رشته است . و دانشجویان
در طول ترم باید یک پروژه کارآفرینی هم آماده و در قالب ورد یا پاورپوینت
آرائه کنند. که شما میتوانید این پروژه ها را هم از سایت آی آر حسابداران 
دانلو
دانلود رایگان مقاله انگلیسی چگونگی ارزیابی نفوذ ذینفعان در مدیریت پروژه 
How to assess stakeholders' influence in project management? A proposal based on the Analytic Network Process

برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و خرید ترجمه آماده این مقاله روی لینک بالا کلیک نمایید.

منبع: ترجمه یاب
دانلود رایگان پروژه مهر 98-99 چگونه است؟


دانلود رایگان ترجمه مقاله مدیریت: تحلیل چند معیاره در ارزیابی پروژه مگا
Presenting the case for the application of multi-criteria analysis to mega transport infrastructure project appraisal

برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و ترجمه آماده این مقاله روی لینک بالا کلیک نمایید.

منبع: ترجمه یاب
دانلود رایگان مقاله انگلیسی روش NPV جهت ارزیابی اقتصادی پروژه های نوآورانه 
Net present value approach: method for economic assessment of innovation projects

برای دانلود رایگان مقاله انگلیسی و خرید ترجمه آماده این مقاله روی لینک بالا کلیک نمایید.

منبع: ترجمه یاب
این فایل 
شامل ساعت ها تلاش و تایپ می باشد که شامل انجام تمامی مراحل حسابداری (صفر
تا صد عملیات حسابداری) یک شرکت فرضی می باشد که این شرکت در زمینه های 
مرتبط با ارایه خدمات حسابداری فعالیت میکند . بخش رویداد های حسابداری که 
شامل ۱۵۰ رویداد می باشند در یک فایل ورد تنظیم شده است که میتوانید قبل از
خرید فایل بخشی از آن را در سایت مشاهده و بررسی کنید و سایر بخش های 
پروژه در فایل اکسل تهیه و تنظیم شده اند . و فایل پاورپوینت شامل مروری 
سریع بر بخش ه
ده مطلب مهم درباره دانلود رایگان پروژه مهر 98-99
 
پاورپوینت معماری ژاپن کامل و مفصل
  پاورپوینت معماری ژاپن توسط خود سایت سیب فایل تهیه شده ، به دانشگاه ارائه شده و کاملاً اختصاصی می باشدارزش این پاور پوینت بالاتر از از قیمتی است که روی اون قرار گرفته و برای کارهای آینده نیازمند همراهی خریداران هستیم همچنین رعایت حق کپی رای.
 
تگزاس 2, دانلود فیلم تگزاس 2, دانلود فیلم
تگزاس 2 با لینک مستقیم, دانلود فیلم تگزاس 2 با کیفیت عالی, دانلود 
رایگان فیلم تگزاس 2, پژمان جمشیدی, حمید فرخ نژاد, دانلود تگزاس, دانلود 
رایگان فیلم تگزاس, دانلود فیلم, دانلود فیلم ایرانی, دانلود فیلم ایرانی 
تگزاس, دانلود فیلم تگزاس 1080p, دانلود فیلم تگزاس با لینک مستقیم, دانلود
فیلم تگزاس مسعود اطیابی, دانلود فیلم جدید, دانلود کامل فیلم تگزاس, سام 
درخشانی, فیلم, مسعود اطیابی, 

برنامه عملیاتی طرح تدبیر مدارس ابتدایی 98-99

28 Jul 2019

برنامه عملیاتی طرح تدبیر ابتدایی مدارس ابتدایی 98-1399 دانلود ده ها نمونه کامل

چگونگی نگارش طرح تدبیر ابتدایی 98-1399مدارس ابتدایی بر اساس آخرین بخشنامه

طرح تدبیر ابتدایی چیست ؟

طرح تدبیر ابتدایی عنوان طرحی است که در سال های اخیر در رابطه با چگونگی تنظیم برنامه عمل به مدیران مدارس ابتدایی ابلاغ گردید. تا قبل از ابلاغ این طرح به مدیران مقطع ابتدایی ، نگارش و تنظیم برنامه عمل و تقویم اجرایی بر اساس سلایق شخصی و محدودیت های زیاد انجام می گرفت. به همین دلیل نوع نگارش و چشم اندازهای همه مدارس با هم متفاوت بود. در همین رابطه معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ ای طرح به مدارس توانست ، برنامه ریزی مدیران مدارس را با هم یکپارچه نموده و طرحی را برای کلیه مدارس ابتدایی سراسر کشور با یک قالب خاص فراهم نماید.

طرح تدبیر ابتدایی مدارس ابتدایی

طرح تدبیر ابتدایی مدارس ابتدایی کمک بسیار زیادی به رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی مدیران این مقطع نمود. در واقع مدیران مدارس ابتدایی به دلیل پیش بینی کلیه فعالیت ها و چشم انداز های موجود و اختصاص امتیاز به هر یک از محور ها در فرم خام طرح تدبیر ابتدایی خود را ملزم به رعایت تک تک بند ها می نمایند. با رعایت همه جانبه و تنظیم و اجرای تمام و کمال طرح تدبیر ابتدایی در مدارس ابتدایی علاوه بر کب نمره و امتیاز کامل ارزشیابی دانش آموزان نیز از سطح علمی و آموزشی و همچنین تربیتی و پرورشی بالاتری برخوردار خواهند بود.

طرح تدبیر ابتدایی در آموزش و پرورش

طرح تدبیر ابتدایی در آموزش و پرورش از مهمترین طرح هایی است که در سال های اخیر به مدیران ابلاغ گردیده است. در مدارس ابتدایی علاوه بر مدیران معاونین و سایر پست های سازمانی نیز ملزم به برنامه ریزی و تدوین برنامه عمل بر اساس طرح تدبیر ابتدایی هستند. از جمله پست های سازمانی که برنامه ریزی سالانه خود را بر اساس طرح تدبیر ابتدایی تنظیم می نمایند، معاون آموزشی، معاون پرورشی، معاون اجرایی ، معاون عمومی و آموزگاران هستند.

طرح تدبیر ابتدایی در سامانه همگام

ثبت طرح تدبیر ابتدایی ابتدایی در سامانه همگام یکی از دستورالعمل های الزام اور به مدیران مدارس بود. مدیران مدارس ابتدایی اعم از عدی و دولتی ، هیئت امنایی، غیر انتفاعی و… می بایست طرح تدبیر ابتدایی خود را در سامانه ثبت نموده و از مزایای ثبت در سامانه همگام استفاده نمایند. هدف از انجام این کار و ابلاغ این دستورالعمل فعال نمودن هر چه بیشتر مدیران و تسریع در نگارش و تدوین طرح تدبیر ابتدایی توسط آنها می باشد.

طرح تدبیر ابتدایی 98-99

در سال تحصیلی اخیر نیز بخشنامه طرح تدبیر ابتدایی همانند سال ها و ادوار گذشته است.در واقع طرح تدبیر ابتدایی 98-97 جز در چند مورد و محور جزئی تفاوت چندانی با طرح تدبیر ابتدایی سال گذشته ندارد.بنا بر این شایسته است مدیران و معاونین محترم هر چه سریعتر به تنظیم و تدوین برنامه تعالی مدیریت کیفیت مدار خود اقدام نموده و آن را در سامانه همگام ثبت نمایند. بدیهی است اقدامات سریعتر و با کیفیت تر مدیران مدارس می تواند روند رو به رشدی در رسیدن به اهداف آموزشی و پرورشی واحد آموزشی شان در راستای سند تحول بنیادین باشد.

دانلود برنامه عملیاتی طرح تدبیر برای مدارس ابتدایی سال 98-99

دانلود کاملترین نمونه های برنامه عملیاتی طرح تدبیر ابتدایی

در رابطه با آنچه بیان گردید سایت برنامه دانلود نمونه های کاملی از طرح تدبیر ابتدایی مدارس ابتدایی را تنظیم و تدوین نموده است و جهت استفاده عزیزان در سایت بار گزاری نموده است. مدیران و معاونین محترم می توانند جهت استفاده و بهره مندی از این طرح ها به سایت برنامه دانلود مراجعه نمایند.

برای دانلود کاملترین نمونه های طرح تدبیر ابتدایی مدارس ابتدایی روی لینک زیرکلیک کنید

http://barnamedownload.com/downloads/97/

منبع : مقالات و پایان نامه ها

مقاله پرسش مهر 98-99

27 Jul 2019

مشاور در رابطه با مقاله در مورد پرسش مهر 98-99

مقاله در مورد پرسش مهر 98-99 موضوع بحث ما می باشد ما قصد داریم در مورد پرسش مهر 98 و نکات انتخاب بهترین پاسخ برای آن با شما صحبت کنیم همچنین در این مقاله به پرسش های سال های قبل و تاریخچه آن می پردازیم لذا با ما همراه باشید !!

مقاله پرسش مهر 98-99

پرسش مهر چیست ؟

همان طور که از روی نام آن بر می گردد این پرسش  در ماه مهر پرسیده می شود هر ساله در اولین روز سال تحصیلی رئیس جمهور یک سوال مطرح می کند و دانش آموزان می بایست به آن پاسخ دهند  در نهایت به بهترین جواب پرسش مهر جایزه ای تعلق می گیرد.

اهداف پرسش مهر

پرسش مهر با هدف افزایش خلاقیت دانش آموزان مطرح می شود در تحقیقت با مطرح کردن این پرسش می توان دانش آموزان را به چالش کشید و همچنین از روی جواب آن ها به سوالات می توان دانش آموزان فرهیخته را تشخیص داد همچنین با مطرح کردن این سوال می توان از دانش آموزان نیز در جهت رفع برخی مشکلات کشور کمک گرفت و از این نیرو بلقوه استفاده کرد.

انتخاب بهترین جواب برای این پرسش

هر ساله ما با آغاز سال تحصیلی با پرسش های متفاوتی روبرو می شویم و هر سوال می تواند برای ما یک چالش متفاوت باشد

هر سال که سوالات مختلفی توسط رئیس جمهور بیان می شود اما از سوی کاربران سوالات مشخصی از ما مطرح می شود !!

شاید برای شما سوال پیش آمده است که چگونه این موضوع ممکن است ؟ من در جواب این سوال باید با یک مثال موضوع را برای شما شرح دهم.

برای مثال یک سال رئیس جمهور در مورد احترام گذاشتن به افکار یکدیگر سوال می پرسد و سال دیگری در مورد آب و سال های دیگر با موضوعات دیگر و….

در اینجا ما با سوالات متفاوتی روبرو هستیم اما کاربران سوالات مشخصی دارند و همه به دنبال بهترین پاسخ هستند و از ما کمک می خواهد و ما نیز کاربران را راهنمایی می کنیم تا به بهترین پاسخ پرسش مهر برسند.

پرسش مهر سال های گذشته

در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ رئیس جمهور در مورد احترام گذاشتن به افکار دیگران سوال پرسیدن و ما نیز سعی کردین با تدوین یک مقاله جامع به توانیم به دانش آموزان کمک کنیم که در انتخاب جواب این سوال مسیر راحتی را داشته باشند در مقاله ای که ما در سال گذشته طراحی کردیم به تمامی نکات آن سوال ( احترام گذاشتن به افکار دیگران ) اشاره کردیم و سعی کردیم چیزی را از قلم نندازیم !!

اگر مایل به دریافت مقاله سال گذشته و امسال " 98-99 " نیز هستید می توانید آن را از قسمت زیر دانلود کنید.

انواع ماسک های طبیعی برای پوست صورت

12 Apr 2019

انواع ماسکهای طبیعی برای پوست صورت

ماسک زردچوبه، برای پوست سالم و شاداب.

نصف لیوان آرد نخود را با دو قاشق چایخوری پودر زردچوبه و دو قاشق چای خوری پودر چوب صندل مخلوط کنید.یک قاشقچای خوری روغن بادام و کمی آب به مواد اضافه کنید تا مایه غلیظی به دست بیاید. مایه را به صورت بمالید و بگذارید به مدت ۱۰ دقیقه روی صورت بماند. سپس با مالیدن نوک انگشت ماسک را پاک کنید و صورت خود را با آب بشویید.

● ماسک بلغور جو، پوست مرده را از بین می برد و پوست را نرم می کند.

۲قاشق مرباخوری بلغور جو آسیاب شده را باآب مخلوط کنید تا به شکل مایه غلیظ در بیاید. مایه را روی صورت بمالید وپس از ۱۵ دقیقه صورت خود را بشویید.

● ماسک خیار با چین و چروک مقابله و پوست را نرم می کند.

در آب یک عدد خیار، یک قاشق غذاخوری شکر اضافه کنید و برای نیم ساعت در یخچال قرار دهید. مایه را به صورت بمالید وپس از ۱۵ دقیقه با یک پارچه مرطوب صورت خود را تمیز کنید.

● ماسک توت فرنگی، سلول های مرده پوست را از بین می برد، منافذ پوست را کوچک می کند و پوست را شاداب و براق می کند.

۵عدد توت فرنگی شسته شده را له کنید، ۲قاشق مرباخوری خامه تازه و یک قاشق مرباخوری عسل به آن اضافه و مخلوط کنید. مایه به دست آمده را به مدت ۲۰ دقیقه روی صورت قرار دهید و سپس بشویید.

ماسک بادام، رطوبت پوست را حفظ می کند و از آسیب های بیشتر به پوست پیش گیری می کند.

یک قاشق غذاخوری پودر بادام و یک قاشق غذاخوری عسل و سفیده یک تخم مرغ را با هم مخلوط کنید.مایه به دست آمده رابه مدت ۱۵ دقیقه روی پوست قرار دهید و سپس با پارچه مرطوب و یا آب صورت راتمیز کنید.

● ماسک گلابی، درمان طبیعی لک ها و قرمزی پوست است و عوارض نور خورشید، باد و آفتاب سوختگی را کاهش می دهد.

یک عدد گلابی رسیده را له کنید و نصف قاشق مرباخوری عسل و یک قاشق غذاخوری خامه غلیظ به آن اضافه کنید و هم بزنید.مایه را به مدت ۱۵ دقیقه روی صورت قرار دهید. سپس صورت را با آب ولرمو سپس آب خنک بشویید.

ماسک سیب، پوست را تقویت می کند و به پوست آرامش می دهد.

یک عدد سیب را نرم کنید. ۲ قاشق غذاخوریعسل و نصف قاشق مرباخوری مریم گلی به آن اضافه کنید و به مدت ۱۰ دقیقه رویصورت قرار دهید، سپس صورت خود را با آب خنک بشویید.

● ماسک موز، اسید میوه در آن پوست مرده را از بین می برد و پوست صورت را تقویت می کند.

۲عدد موز متوسط و رسیده را له کنید و حدودا یک قاشق غذاخوری عسل به آن اضافه کنید و به مدت ۱۰ دقیقه روی صورت قراردهید. سپس صورت خود را با آب خنک بشویید.

ماسک انگور، برای آفتاب سوختگی ایده آل است.

یک لیوان انگور سبز له شده را با یک قاشق مرباخوری عسل و یا یک عدد زرده تخم مرغ هم بزنید و روی پوست مرطوب به مدت۱۵ دقیقه بگذارید و سپس بشویید.

ماسک انگور با روغن زیتون:

براى شادابى و لطافت پوست مقدارى دانه انگور را در روغن زیتون بجوشانید و آن را صاف کرده و روى پست صورت خود بمالید.

ماسک جوانه گندم:

جوانه گندم را آسیاب کنید و با شیر یا ماست آرام‌آرام مخلوط کنید. پس از بُخور دادن، این ماسک را با حرکات دورانی از پایین به بالا روی پوستتان بمالید. پس از ۱۰ دقیقه، قطعات خشک آن را از روی پوست بردارید و پوستتان را بشویید. این ماسک باعث لایه‌برداری از سطح پوست و شادابی پوست می ‌شود.

ماسک اسفناج:

اسفناج را در روغن زیتون بریزید درست به همان صورتى که بورانى درست مى کنید بعد این ماسک را روى صورت پهن کنید. این ماسک براى پوست هاى کدر مفید است و باعث درخشش پوست مى شود.

ماسک میخک:

مقدارى گل میخک را در آب خیس کنید و بعد از ۲۴ ساعت آن را صاف کرده و با مقدارى عسل و آب خیار مخلوط کنید. به اندازه یک فنجان از این مخلوط را میل کنید این مخلوط باعث باز شدن رنگ رخساره و جلاى پوستتان مى شود.

ماسک گیلاس:

ماسک زیبایى که از دسته هاى گیلاسى که هسته آن را گرفته اید مى توانید روى پوست خود بگذارید. این ماسک گیاهی به پوست شما نرمى داده و باعث مى شود رنگ رخساره تان باز شود.

ماسک هلو:

ماسک هلو ماسکى است که روى تمام پوست ها مى توانید استفاده کنید. هلو را رنده کرده و روى پوست بگذارید. چند دقیقه صبر کنید و بعد از شست وشو نتیجه آن را ببینید.

مسدود کردن منافذ صورت:(ماسک کیاهی صورت )

یک قرص اکسیژنه را در مقدارى گلاب حل کنید یک قاشق آرد گندم به آن اضافه کنید و بگذارید براى ۱۰ دقیقه روى پوستتان بماند.

ماسک زیبایى:

پوست را ابتدا کاملاً تمیز مى کنیم کمى مخمر آبجو را با گلاب و آب لیمو ترش مخلوط مى کنیم و به پنبه مى مالیم و آن را به پوست صورت چند بار مى مالیم و مى گذاریم تا ۲۰ دقیقه روى پوست بماند و خشک شود. بعد از آن صورت را با آب ولرم مى شوییم. این ماسک به صورت طراوت خاصى مى دهد. قبل از گریم بهتر است دو زرده تخم مرغ را با یک قاشق روغن زیتون و یک قاشق روغن بادام و آب لیمو به خوبى مخلوط کنیم و براى ۱۰ دقیقه روى پوست بگذاریم بعد صورت را شسته و گریم کنیم.

ماسک برای پوست هایى با منافذ زیاد:

۷ عدد زردآلوى رسیده را قطعه قطعه کرده و له کنید. چند قطره روغن بادام روى آن بچکانید و بگذارید تا براى ۲۰ دقیقه روى پوستتان بماند و بعد آن را با آب نیمه گرم بشویید.

براى بستن منفذهاى باز که روى پوست صورت پیدا مى شود به اندازه مساوى تخم خیار، تخم کدو، تخم خربزه را به صورت پودر درآورده و در شیر یا خامه تازه حل کرده و براى نیم ساعت روى پوست بگذارید و بعد پوست را شسته و با گلاب ماساژ دهید.

ماسک شیر:

یک قاشق چای خوری نمک را در دو قاشق سوپ خوری شیر بریزید و به هم بزنید. هنگام خواب به صورت خود بمالید این کار پوست صورت شما را فوق العاده نرم و ملایم می کند.

۱ – برای اینکه پوست شما ملایم شود یک تکه پارچه پنبه ای را در شیر بخوابانید تا خوب خیس بخورد، آنگاه آنرا روی صورت خود بکشید و بگذارید به مدت نیم ساعت روی پوستتان بماند. سپس صورت خود را با آب بشورید.

۲ – یک قاشق چای خوری نمک را در دو قاشق سوپ خوری شیر بریزید و به هم بزنید. هنگام خواب به صورت خود بمالید این کار پوست صورت شما را فوق العاده نرم و ملایم می کند.

۳ – برای روشن تر کردن پوست صورت دو عدد مغز بادام در داخل شیر بریزید و هنگام خواب به صورت خود بمالید.

۴ – برای کم کردن اثر لک های سفید و روشن پوست دو عدد نخود را در شیر بخیسانید بهتر است نخود ها را بکوبید سپس آنرا از شب بگذارید تا صبح خوب خیس بخورد. صبح روز بعد آنرا صاف کنید و مقدار کمی پودر زرد چوبه و دو الی سه قطره آبلیمو به آن بیفزایید. آنگاه حاصل را به صورت خود بمالید و بگذارید به مدت نیم ساعت بماند. حال می توانید صورت خود را بشویید.

۵ – برای شفافیت پوست یک قاشق سوپ خوری شیر را با یک قاشق چایخوری هویج و یک قاشق چایخوری آب پرتقال و یک قاشق چایخوری عسل آب شده مخلوط کنید. آنها را روی صورت خود بمالید و بگذارید مدت ۱۵ دقیقه در همین وضعیت بماند.

۶ – یکی دیگر از ماسک هایی که پوست را صاف و نرم می کند به این صورت تهیه می شود. یک قاشق چایخوری آب لیمو شیرین و یک قاشق چایخوری کوبیده مغز کدو را با نصف قاشق چایخوری خامه مخلوط کنید. در پایان چند قطره گلاب اضافه کنید. ماسک شما حاضر است. اکنون آن را روی صورت خود بمالید و بگذارید ۲۰ دقیقه در همین وضعیت بماند.

۷ – در کنار استفاده از ماسک هایی که با شیر تهیه می شوند و اثر مثبت بر پوست شما دارد، با نوشیدن یک لیوان شیر در روز علاوه بر شفافیت صورت، سلامتی دندان، ناخن ها، مو ها و چشم های و در نتیجه زیبایی خود را تضمین کنید.

طرز تهیه ماسک برای پوست چرب

این ماسک چنان چربی خوشایندی به پوست میده و پوستتون رو نرم میکنه که همیشه اون لطافت در خاطرتون می مونه و دوست دارید همیشه تجربه اش کنید …

مواد لازم برای تهیه ماسک :

▪ یک برگ کاهو ( ترجیحاْ از مغز کاهو باشه )

▪ یک قاشق غذاخوری روغن زیتون

▪ نصف قاشق چایخوری آبلیمو ( ترجیحاْ لیموی تازه )

● طرز تهیه ماسک:

یک ربع قبل از استفاده از ماسک ، بخور آب گرم و چند برگ نعنای تازه رو پیشنهاد می کنم.برای تهیه ماسک ابتدا کاهو رو ریز خرد کنید و بکوبید . سعی کنید آبش هدر نره و تو خود خرد شده های کاهو بمونه.روغن زیتون رو به کاهو ها اضافه کنید و خوب هم بزنید تا مواد یکدست بشه و در آخر آبلیمو رو اضافه کنید و خوب هم بزنید تا آبلیمو به خورد مواد ماسک برود.

این ماسک بر عکس ماسک زرده تخم مرغ زیاد مواد محکمی نداره که همون لحظه روی پوست بایسته . بنابراین مواد رو به آهستگی با انگشت روی صورت بمالید .(به غیر از دور چشم ها ) با پنبه هم می تونید !! به طوری که یک لایه کامل روی پوست رو بپوشونه و آهسته دراز بکشید و چشمام هارو ببندید و لبخند بزنید.

مواظب باشید مواد از روی پیشانی داخل چشم نریزه ، چون به علت داشتن آبلیمو ممکنه چشم رو بسوزونه.

حدوداْ ۱۰ تا ۱۵دقیقه طول می کشه تا مواد به خورد پوست بره چون این ماسک بر خلاف بعضی ماسک ها کاملاْ روی پوست خشک نمی شه . (چون روغن زیتون داره ).

بعد از آن پوست رو با آب ولرم بشویید ( آب گرم باعث از بین رفتن چربی پوست میشه که برای پوستهای خشک مناسب نیست ! ) ولی این ماسک چون روغن زیتون بالایی داری کمی آب ولرم براش لازم است.

با شستن صورت دستها روغنی میشه و کار رو کمی سخت می کند. می توانید دستهایتان (فقط دستهایتان ) را با صابون یا مایع بشویید که روغنش از بین برود و راحت تر بتوانید پوست را شستشو بدهید. مسلماْ با آب خالی روغن از روی پوست پاک نمی شود.

لازم هم نیست پاک کنید.در همان حدی که مواد کاهو و آن چیزی که روی پوست بود شسته شود و بریزد کافی است.برای خشک کردن صورت دستمال یا حوله را هرگز روی پوست نکشید، بهتر است یک دستمال کاغذی روی پوست بگذارید تا آب صورت را جذب کند.

نیم تا یک ساعت هم از هیچ کرمی استفاده نکنید.

این ماسک چنان چربی خوشایندی به پوست میده و پوستتان رو نرم میکنه که همیشه آن لطافت در خاطرتون می ماند و دوست دارید همیشه تجربه اش کنید.

ماسکی برای شفافیت بیشتر پوست

این ماسک را برای ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی پوست قرار دهید و سپس پوست را با آب ولرم بشویید. ماسک اسفناج باعث درخشش پوست خواهد شد.

مواد لازم :

دو قاشق غذاخوری برگ اسفناج

یک قاشق غذاخوری روغن زیتون

طرز تهیه :

برگ های اسفناج را به خوبی بشویید و آن را در کاسه ای ریخته و با گوشت کوب به خوبی له کنید. سپس روغن زیتون را به آن اضافه کرده و به آرامی هم بزنید تا یکنواخت شود.

این ماسک را برای ۱۵ تا ۲۰ دقیقه روی پوست قرار دهید و سپس پوست را با آب ولرم بشویید. ماسک اسفناج باعث درخشش پوست خواهد شد.

معجونی گیاهی برای رفع لکه های صورت و جوشهای بدن

معجونی گیاهی برای رفع لکه های صورت و جوشهای بدناین معجون و یا بهتر بگوییم ماسک ویژه جهت رفع لکه های ناشی از جای جوشها و یا لکه های حاملگی و میانسالی بسیار موثر است وشما می توانید اثر واقعی آن را پس از یک ماه استفاده ببینید.این معجون

و یا بهتر بگوییم ماسک ویژه جهت رفع لکه های ناشی از جای جوشها و یا لکه های حاملگی بسیار موثر است به شرط آنکه حتما به طور مداوم و روتین، طبق عادت با هر بار حمام کردن و یا هفته ای دو بار این کار انجام شود :

مواد لازم برای هر بار استفاده از این ماسک :

ماست کم چرب : یک قاشق غذا خوری
حنای بی رنگ : یک قاشق مربا خوری
گلا ب : دو سه قطره

این مواد را با هم مخلوط کرده و قبل از حمام به مدت پانزده تا بیست دقیقه بر روی صورت یا بدن خود و جاهایی که جوش می زند بمالید و صبر کنید تا خوب جذب شود که بهتر است برای جذب بهتر اگر فرصت داشتید کمی هم در بخار حمام بمانید تا کاملا جذب پوست شود در غیر این صورت لزومی نیست و می توانید پس از این مدت زمان بشویید.

اثر بخشی این ماسک زمانی خود را نشان خواهد داد که با هر بار حمام کردن بر روی صورت و بدن گذاشته شود، در صورتی هم که فقط به عنوان ماسک بر روی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد حتما هفته ای دو بار استفاده شود آنوقت شما تاثیر آن را پس از یک ماه استفاده ی مرتب بر روی چهره و بدن خود خواهید دید.

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی

9 Apr 2019

سلام به جلسه دوم کارگاه همیار معلم محمد مخبریان خوش آمدید. در این مطلب قصد داریم به پرسش های «درس پژوهی چیست» و «مراحل درس پژوهی» پاسخ دهیم. در پایان هم فایل دانلود جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی که از سوی دبیرخانه‌ی «جشنواره درس پژوهی» ابلاغ شده است را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

درس پژوهی چیست - مراحل درس پژوهی - دانلود شیوه نامه درس پژوهی - معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست – مراحل درس پژوهی – دانلود شیوه نامه درس پژوهی – معلم پژوهنده

درس پژوهی چیست ؟

معنای لغوی درس پژوهی، پژوهش مشارکتی معلمان در کلاس درس می باشد.

در پاسخ به این سوال که درس پژوهی چیست ؟ تعاریف زیادی موجود است که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم. درس پژوهی یک رویکرد ساختارمند مطالعه، توسعه و بهبود آموزش و یادگیری است. به بیان دیگر یک چرخه پژوهشگری درباره یادگیری دانش آموزان است که به منظور ارتقای یادگیری معلمان و اصلاح و بهبود آموزش اجرا می‌شود. درس پژوهی فعالیت اشتراکی معلمان برای طراحی دروس به منظور فراهم کردن بهترین فرصت یادگیری برای دانش‌آموزان است. درس پژوهی رویکردی برای توسعه حرفه‌ای است که طی آن معلمان با یکدیگر جهت تدوین طرح درس، اجرا، مشاهده و تحلیل نتایج آن در جهت بهبود یادگیری دانش آموزان همکاری و مشارکت می‌نمایند.

مراحل درس پژوهی

مراحل درس پژوهی به طور خلاصه به شرح زیر می باشد:

– تشکیل گروه درس پژوهی یا همان تیم درس پژوهی و تقسیم وظایف

– تعیین مسئله و اهداف پژوهش (چالش های کلاس خود را با دقت مشاهده کنید)

– طراحی درس (طراحی آموزشی)

– اجرای تدریس اول و مشاهده‌ی آن توسط اعضای تیم

– گزارش‌گیری، تجزیه و تحلیل و ارزشیابی تدریس اول

– تجدیدنظر در طرح درس اول و اصلاح آن و در صورت نیاز تولید محتوا جدید

– تدریس دوم و مشاهده‌ی آن (اجرای طرح درس اصلاح شده‌ی مرحله اول تدریس)

– ارزشیابی و بازاندیشی فرایند تدریس

– تکمیل گزارش درس پژوهی و به اشتراک گذاشتن آن مطابق با شیوه نامه

شیوه نامه درس پژوهی

معمولا همه ساله از سوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش، شیوه نامه درس پژوهی به ادارات کل این وزارتخانه ابلاغ می شود.

– چنانچه تمایل دارید جدیدترین شیوه نامه درس پژوهی ۹۷-۹۸ را دانلود کنید بر روی اینجا کلیک کنید.

* همچنین برای دانلود صدها فایل درس پژوهی بر روی این عبارت کلیک کنید.

– منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان هستیم.

ترجمه تخصصی

15 Mar 2019

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی ترجمه تخصصی در واقع نیاز یک مشتری به داشتن متنی روان در حیطه رشته تخصصی خودش خواهد بود. مشتری نباید نگران کیفیت ترجمه باشد. کیفیت سفارش‌ها معمولاً توسط مؤسساتی که کار ترجمه انجام می‌دهند و متون تخصصی فارسی و انگلیسی را ترجمه می‌کنند، باید تضمین شود. معمولاً این کار با بازخوانی مجدد، ویرایش متن و استفاده از مترجم‌های با تجربه و تخصصی خواهد بود. وقتی کسی متن تخصصی مدیریت را ترجمه می‌کند، دیگر شاید نتواند متون تخصصی روان‌شناسی را ترجمه کند یا متون تخصصی پزشکی یا حسابداری، برق، کشاورزی یا رشته‌های دیگر را شاید نتواند آن طور که باید ترجمه کند. شاید منظور را برساند ولی وقتی سفارش ترجمه تخصصی را یک مؤسسه قبول می‌کند، حتماً باید از مترجم‌های همان رشته استفاده کند تا بتواند بهترین نتیجه را بگیرد. معمولاً مترجم‌های همان رشته با اصطلاحات تخصصی و کلمات تخصصی که معانی خاصی در آن رشته دارند، آگاهی دارند. در بیشتر موارد برای ترجمه کتاب، ترجمه مقاله، ترجمه بروشور، ترجمه فیلم و موارد دیگر پارافریز کردن یا انجام پارافریز یا تبدیل یا دستکاری متن انگلیسی حتماً باید یک مترجم تخصصی به کار رفته باشد.

ترجمه متون تخصصی

همچنین بیشتر دانشجویان ترجمه مقالات را برای فرستادن به مجلات معتبر ISI می‌خواهند که حتماً باید توسط یک مترجم خوب و ویراستار آن ترجمه انجام شود و حتماً باید ترجمه تخصصی باشد. بازخوانی انجام بگیرد. در بیشتر موارد ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی است. بعضی از ترجمه‌های تخصصی فارسی به انگلیسی است. معمولاً ترجمه کتاب‌های تخصصی را در این زمینه داریم که می‌تواند ترجمه به صورت فوری و نیمه‌فوری باشد و همچنین در بعضی از موارد پرینت دانشجویان هم ترجمه فوری می‌خواهند و هم ترجمه دانشجویی، ترجمه ارزان که شاید مؤسسه‌ای مثل بنیاد تایپ و ترجمه ایران از عهده‌اش می‌تواند بربیاید که بتواند هم ترجمه دانشجویی بدهد و هم ترجمه ارزان. در خیلی از مواقع ترجمه به صورت غیرحضوری و آنلاین خواهد بود. ترجمه هم زمان و اعزام مترجم هم می‌تواند در مورد ترجمه تخصصی شکل بگیرد و به طور کلی ترجمه تخصصی هست که یک کلیدی است. ترجمه متون تخصصی

قیمت ترجمه تخصصی

کلید ارتباط مؤثر با همان رشته خواهد بود. در یک کلاس خیلی جهانی ترجمه تخصصی کمک می‌کند که شرکت‌ها بتوانند در کارهای تجاری و بیزینس موفق شوند. دانشجویان می‌توانند با ترجمه تخصصی متون مدیریت، حسابداری، روان‌شناسی، کشاورزی، حقوق، پزشکی، دندانپزشکی، برق، رشته‌های فنی و مهندسی، فناوری، IT، با این‌ها می‌توانند فقط مفهوم را بفهمند. مقالات خوب بدهند. طیف گسترده‌ای از خدمات تخصصی را داشته باشند. ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی، همچنین برای ارسال به معتبرترین ژورنال‌ها البته با بازخوانی خیلی می‌تواند مفید باشد. در این زمینه، ترجمه مقاله، کتاب، متن، ترجمه شفاهی، فایل‌های صوتی، همه تحت عنوان ترجمه تخصصی، حتی ترجمه‌های رسمی که الان به عنوان ترجمه رسمی اسناد و مدارک به همراه تأییدات دادگستری و امور خارجه شکل می‌گیرد، می‌تواند نوعی ترجمه تخصصی مطرح شود. برای رشته‌ای مثلاً مدیریت در سطح کارشناسی ارشد یا دکتری ترجمه تخصصی می‌تواند با اصطلاحات بسیار گسترده همراه باشد. اصلاً فرقی نمی‌کند که مترجم از چه سبک ترجمه‌ای استفاده کند، هر سبک ترجمه‌ای باشد، باید کلمات تخصصی را به همان صورت در متن بیاورد، تغییر آهنگ ندهد و لحن نویسنده اصلی را عوض نکند. در این صورت یک دانشجوی کارشناسی ارشد یا یک دانشجوی دکتری می‌تواند به یک مترجم اعتماد کند و با انتخاب یک مترجم تمام کارها و تکالیف درسی خود را انجام دهد.

ترجمه تخصصی کلیه دروس دانشگاهی

در مورد ترجمه تخصصی در گرایش‌های مختلف مالی، حسابداری، اجرایی، هتلداری و رشته‌های مختلف دیگر مدیریت مثل بازرگانی که بیشتر برای شرکت‌های تجاری و شرکت‌های صادراتی مفید است و سایر گرایش‌ها، ترجمه تخصصی باید به صورت حرفه‌ای توسط مؤسسه مورد نظر تضمین شود. بنیاد تایپ و ترجمه ایران توانسته است در فرایند ترجمه تخصصی متون در رشته‌های مختلف دانشگاهی بسیار خوب عمل کند و فرایند دریافت ترجمه، سفارش، قیمت‌گذاری و پرداخت آن را توسط مشتری خیلی به صورت تخصصی و با کیفیت قابل قبول انجام دهد. به این گونه این مؤسسه توانسته است یکی از مراکز اصلی ترجمه تخصصی در کشور باشد و رضایت قابل قبولی از مشتریان از این مجموعه داشته باشند.تماس

همه ترجمه­ ی تخصصی می­خواهند!

تعریف ترجمه­ی تخصصی حکم می­کند که در گرایش­های مختلف افرادی بیایند که ازنظر ویرایش مقالات، ازنظر ترجمه­ی کتاب حالا چه ترجمه­ی فوری بخواهد، چه از انگلیسی به فارسی از فارسی به انگلیسی یا ترجمه­ی دیگر مثل روسی و ایتالیایی، ترجمه­ی چینی، ژاپنی این­ها همه برای متون تخصصی حساسیت خاصی به خرج می­دهند باید نمونه­ی متن ارسالی داشته باشند چه به­صورت آنلاین اگر مشتری سفارش می­دهد، از طریق تلگرام، از طریق تلفن، ازطریق ایمیل یا پنل در رشته­ای مثل MBA، DBA، بازرگانی این­ها از زبان لاتین وقتی می­خواهند برگردانند باید حتما متن مفهوم باشد و اصلا برای ترجمه­ی تخصصی آمده­اند و کسی باید باشد که گرایشش را بشناسد، ترجمه­ی متن را بداند، افتخار بنیاد تایپ وترجمه ایران این است که خیلی متون را به­صورت تخصصی ترجمه می­کند

ترجمه تخصصی پزشکی

و همه­ی مشتریان را توانسته راضی نگه­دارد در زمینه­ی انجام پایان­نامه، رساله، کارشناسی ارشد و دکتری و مشاوره­ی آن خیلی توانسته ترجمه­های خیلی­خوب تحویل بدهد که به­صورت تضمینی برای مقالات ISI ، ISC، مدیریت و چاپ تضمینی آن­ها چه به­صورت فوری، چه به­صورت عادی خیلی راه را جلو برده، برای سایر موسسات و از نظر ویراستاری، ویرایش متون در مقالات، کتاب­ها حتی در سایر موسسات علاقه داشتند که همکاری کنند با بنیاد که این خیلی باعث افتخار است و همین­طوری به­صورت مطمئن دوست دارد کارش را، کار سفارش ترجمه­ها را بگیرد، تعرفه­های ترجمه­ای بدهد که به­صورت رقابتی هستند و این خیلی به این بنیاد کمک کرده است. در زمینه­ی ترجمه­ی شعر؛ بنیاد تایپ وترجمه ایران خیلی توانسته ترجمه­ی شعر در ادبیات فارسی را برگرداند و الان کتاب­های خیلی­خوبی را در زمینه­ی ترجمه­ی شعر در زمینه­ی متون مطبوعاتی خیلی هم انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توانسته پیشرفت کند و مترجمان خیلی­خوبی هم در این زمینه دارد

ترجمه ­ی متن­ های دانشگاهی را به ما بسپارید

همه­ی متن­ها لازم نیست حرفه­ای باشد و زمینه­هایی که در زمینه­های مختلف ترجمه مثلا تخصصی عمران وجود دارد، ترجمه متن عمران، ترجمه متن صنایع، معماری، معدن، جغرافیا، تربیت بدنی، فیزیک، ترجمه­ی ریاضی، دندان­پزشکی این­ها ترجمه­هایی است که باید در قیمت­گذاری، باید در ترجمه­ی متن آن، باید در فوری بودن، باید در ترجمه­ی دانشجویی این­ها دقت بشود. آشنایی کامل مترجم با هر زمینه و با متن­های دانشگاهی خیلی مهم است. مترجم­هایی هستند که بسیار مترجم­های خوبی هستند، سرعت بالایی دارند، ترجمه­ی متن را فقط می­توانند در حیطه­ها و قلمرو خودشان انجام بدهند. اشکال ندارد، وقتی در بعضی موارد می­دانیم که رشته­ها تخصصی شده­اند، تقاضاهای مختلفی هست برای متن­های دانشگاهی در زمینه­های مختلف گفته شده، باید مترجم­ها هم دسته­بندی بشوند. باید مترجم­ها برای یک موسسه اهمیت بدهیم به کار مشتری، و نیاییم ضرب­دری در رشته­های دیگر مترجم را استفاده کنیم، به خاطر این­که مترجم در یک رشته کم داریم، و این می­تواند بسیار برای موسسه بد باشد، و برای مشتری هم خیلی نمی­تواند جالب باشد.

ترجمه تخصصی متون مدیریت، روان­شناسی، حسابداری، پزشکی، حقوق، فنی­ مهندسی

خب رشته­ های مختلفی ذکر شد؛ ترجمه­ تخصصی کار ساده­ای نخواهد بود. و بنابراین چه برای سفارش­های آنلاین، چه برای سفارش­های دیگر وقتی می­خواهیم شیوا، روان ترجمه کنیم، مشتری را راضی نگهداریم، ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی یا انگلیسی به فارسی، در مورد مقاله، در مورد کتاب، متون مختلف، ترجمه تخصصی مدیریت، ترجمه تخصصی روان­شناسی، حسابداری، ترجمه تخصصی پزشکی، حقوق باید مترجم­های خوب هم داشته باشیم. سفارش ترجمه مسئولیت می­آورد و همیشه نباید هر سفارشی را که اگر مترجم نداریم، اگر تایپیست خوب نداریم، ترجمه­ی آنلاین می­خواهد بکند، ترجمه­ی هم­زمان، ترجمه­ی بسیار شفاف بخواهد داشته باشد در زمینه­ی فنی خودش، ترجمه­ی متون دانشگاهی این­ها و ترجمه­ی کتاب که واقعا ایجاب می­کند که مترجم خاص خودش را داشته باشد، باید توانایی­های خودمان را ببینیم، یعنی حتما موسسه باید به دنبال این باشد که بهترین ترجمه را بکند، وقتی ترجمه­ی کتاب دارد، ترجمه­ی مقاله دارد در زمینه­ی متون گفته شده این باید حتما با یک­سری مهارت­ها و حرفه­ای­گری همراه باشد، وقتی ویرایش مقالات را دارد ترجمه­ی تخصصی می­طلبد که برای ژورنال­های مختلف بسیار خوب باشد و آن­ها بتوانند آن را قبول کنند. 

آموزش گام به گام ترجمه تخصصی متون

به طور کلی می توان گفت انجام کار ترجمه کاری پیچیده و دشوار است و برای ارائه یک ترجمه به صورت ایده آل باید نکات مهم و قابل توجهی را مد نظر قرار داد. حال وقتی صحبت از ترجمه تخصصی پیش می آید کار پیچیده تر و دشوارتر می شود در این مقاله آموزش گام به گام ترجمه تخصصی را برای شما آورده ایم.

بیان نکات کلیدی و مهم یک مطلب از زبانی به زبان دیگر ترجمه گفته می شود و افرادی که مشغول به انجام این کار مهم هستند مترجم نامیده می شوند. مترجم باید تمام عبارات متن را به زبان مورد نظر بیان نماید به صورتی که خواننده برداشت درستی از متن ترجمه شده داشته باشد. گاهی اوقات مترجم نیاز دارد عبارت معادل اصطلاحات و کلمات را مورد استفاده قرار دهد و یا از زبان دیگر کلمه ای خاص را قرض بگیرد تا بتواند حق مطلب را در ترجمه رعایت نماید. در این مقاله آموزش گام به گام ترجمه تخصصی متون را برای شما آورده ایم.

آشنایی با گام ها و مراحل کلیدی هنگام انجام ترجمه متون تخصصی

اگر به عنوان مترجم به صورت حرفه ای مشغول به کار هستید و یا می خواهید به جای سپردن کار ترجمه متون خود به افراد حرفه ای خود آن را انجام دهید بهتر است با مراحل کلیدی ترجمه تخصصی آشنا شوید. به طور کلی ترجمه یک متن از یک زبان به زبانی دیگر کاری بس و دشوار است. انجام کار ترجمه متون تخصصی انگلیسی به فارسی نیازمند مهارت خاص می باشد زیرا قواعد و اصطلاحات در دو زبان مختلف و حالت نگارش آن ها با یکدیگر کاملاً متفاوت می باشد.

یافتن عبارات و لغات تخصصی

در مرحله اول برای انجام کار ترجمه تخصصی متون یافتن معنای کلمات تخصصی می باشد. توجه به این نکته که در بسیاری از موارد یک واژه در شاخه ای تخصصی دارای معنای متفاوت از معنای عمومی خود می باشد از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. در هنگام انجام کار ترجمه تخصصی باید از واژه نامه مخصوص رشته تحصیلی مورد نظر استفاده کنند. برخی مواقع برای ترجمه یک عبارت مخصوص ترجمه کلمه به کلمه آن معنای اصلی عبارت را به ما نخواهد داد.

جمله بندی روان و حفظ ساختار گرامری

در هنگام ترجمه تخصصی پس از این که معنای کلمات تخصصی را پیدا کردید می توانید کار خود را آغاز کنید. تنها با کنار هم قرار دادن معنای کلمات نمی توانید به ترجمه خوبی دست یابید. یکی از ضروریات ترجمه خوب داشتن متن روان و خوانا می باشد. برای این منظور مترجم باید با زبان اصلی آشنایی داشته و به زبان اصلی تسلط نسبی داشته باشد و در نهایت برای داشتن جمله بندی و نوشتار صحیح باید بر زبان فارسی تسلط کامل داشته باشد. برای تبدیل شدن به مترجم حرفه ای لازم است با نحوه ادبیات و نوشتار رشته مربوطه آشنایی داشته باشد زیرا این آشنایی باعث می شود مقاله ترجمه شده دارای ساختار علمی تر و قابل قبول تر باشد.

بخش بندی کردن جملات طولانی

جملات به کار رفته در برخی متون انگلیسی بسیار طولانی هستند از این رو ترجمه کردن آن ها در هنگام انجام ترجمه تخصصی به صورت یکپارچه باعث می شود خواننده دچار سردرگمی شود. قطعه بندی کردن جملات به جمله های کوتاه تر باید با دقت انجام شود تا به اصالت متن ضربه ای وارد نشود.

آخرین نکته ای که هنگام انجام ترجمه متن تخصصی باید رعایت شود این است که انجام ترجمه به صورت حرفه ای نیازمند تمرین و رعایت کردن نکات بیان شده در این مقاله می باشد .

نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی (اصلی - فنی و مقدماتی)

13 Mar 2019

نمونه سوالات آیین نامه اصلی رایگان و قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه اصلی

برای قبولی 100 درصد در آزمون آیین نامه اصلی بهترین روش خواندن و دانلود نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf می باشد . با دانلود نمونه سوالات آیین نامه pdf شما آمادگی بسیار زیادی را برای قبولی در امتحان آیین نامه اصلی پیدا می کنید .

برای دانلود مجموعه بی نظیری از نمونه سوالات آیین نامه اصلی pdf با جواب و قبولی 100 در آزمون آیین نامه اصلی بر روی لینک زیر کلیک کنید .

نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی (اصلی - فنی و مقدماتی)

((دانلود سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی به طور کامل))

آزمون آیین نامه اصلی امتحانی است که داوطلبان گواهینامه رانندگی پایه سوم ، پایه دو و پایه یک و همین طور گواهینامه موتور سیکلت بعد از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی در آن شرکت می کنند .

لازمه شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی این است که ابتدا در امتحان کتبی آیین نامه مرحله اول یعنی همان آزمون آیین نامه مقدماتی قبول شده باشید .

آزمون آیین نامه اصلی ۳۰ سوال تستی دارد و شما مجاز هستید در ۲۰ دقیقه زمانی که دارید که به این سوالات جواب دهید .

برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی لازم است حداقل به بیست و شش سوال پاسخ صحیح بدهید .

برای آشنایی با نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید .

چگونه در آزمون آیین نامه اصلی قبول شویم ؟

مجموعه کامل سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

همین طور که اشاره شد دانلود نمونه سوالات آيین نامه pdf و خواندن مجموعه کاملی از سوالات می توانید کمک بسیار زیادی به شما در قبولی در بار اول در آزمون آیین نامه اصلی بکند .

اگر شما نیز از مردودی پی در پی در آزمون اصلی آیین نامه خسته شده اید توصیه می شود مفاهیم تابلو ها را از روی کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی بخوانید و حتما نمونه سوالات آیین نامه را بخوانید .

نمونه سوالات آیین نامه اصلی شما را با فضا و سبک سوالات امتحانی آیین نامه آشنا می کند . این امر باعث می شود شما با آگاهی بیشتر در زمان آزمون حاضر شوید و از بقیه دوستانتان که آزمون دارند و فقط به خواندن کتاب اکتفا کردند جلوتر باشید .

آزمون آیین نامه مقدماتی سخت تر است یا آزمون آیین نامه اصلی ؟

طبق تجربه آزمون آیین نامه اصلی سخت تر از آزمون آیین نامه مقدماتی است . البته اصلا جای نگرانی نیست چراکه شما وقتی نمونه سوالات آیین نامه اصلی را بخوانید دیگر با انواع سوالات آشنا می شوید و هر سوالی که بیاید می توانید جواب دهید .

نتیجه آزمون آیین نامه اصلی چه زمانی مشخص می شود ؟

معمولا بلافاصله بعد از این که آزمون دادید توسط افسر راهنمایی و رانندگی تصحیح می شود و در پایان همان جلسه نتیجه قبولی یا عدم قبولی شما اعلام می شود .

دانلود نمونه سوالات ایین نامه اصلی سال 99-98

ranandegi دانلود سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی

کامل ترین مجموعه سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی

شما با تسلط به این مجموعه دیگر نیازی به مطالعه منابع دیگر ندارید.

بیش از ۶۰۰ سوال به همراه جواب

با مطالعه این مجموعه می توانید با آمادگی کامل در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کنید.

در این مجموعه تمامی سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی گنجانده شده است.

10 50 large دانلود سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی

پرداخت آنلاین توسط تمامی کارت های عضو شبکه شتاب

مجموعه سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی سایت منابع استخدامی

این مجموعه سوالات کامل ترین مجموعه سوالات موجود در اینترنت است

علائم تصویری مجموعه با دقت کامل و شبیه به کتاب جمع آوری شده است

با اطمینان می توان گفت شما با مطالعه ی این مجموعه سوالات کمترین نیاز را به مطالعه ی دیگر منابع خواهید داشت

فرمت فایل: PDF

حدود ۱۷۰ صفحه در قالب پی دی اف و قابل چاپ

 

توجه :

با کلیک بر روی خرید محصول ، به صفحه پرداخت هدایت می شوبد و بعد از پرداخت ، فایل بصورت کامل دانلود می شود.

( برای آشنایی با نحوه خرید می توانید “ راهنمای خرید ” را مطالعه بفرمایید ) .

دانلود سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی همراه پاسخنامه

قیمت این کالا فقط ۳۵۰۰ هزار تومان

 .

منبع :

آزمون عملکردی همه دروس اول - دوم - سوم - چهارم و پنجم و ششم ابتدایی

2 Mar 2019

آزمون عملکردی ابتدایی

یکی از مهمترین دغدغه های معلمان گرامی مقطع ابتدایی کمبود تایم برای طرح سوالات آزمون عملکردی ابتدایی میباشد . اگر معلم پایه ششم بخواهد خودش سوالات عملکردی پایه ششم ابتدایی را طرح و آماده سازی کند بصورت کلی فصل به فصل برای همه دروس زمان خیلی زیادی نیاز دارد . خوب عملا ما خود شاهدیم که همکاران گرامی چنین تایمی را ندارند .. بدین جهت چند بسته دانلود بسیار کامل سوالات آزمون عملکردی برای کلیه مقاطع اول , دوم , سوم , چهارم , پنجم و ششم ابتدایی آماده کرده ایم که با ورود به لینک زیر میتوانید جزئیات بیشتر آنها را مشاهده کرده و در صورت نیاز دانلود نمایید.

سوالات آزمون عملکردی ابتدایی

سوالات آزمون های عملکردی اول ابتدایی

این بسته شامل سوالات آزمونهای عملکردی فصل به فصل همه دروس پایه اول ابتدایی میباشد. برای دانلود و مشاهده جزئیات این بسته روی دکمه زیر کلیک کنید.

آزمون های عملکردی دوم ابتدایی

مجموعه بسیار کامل شامل سوالات آزمون عملکردی دوم ابتدایی که بصورت فصل به فصل و برای همه دروس پایه دوم ابتدایی آماده شده است را در یک بسته دانلودی با ورود به لینک زیر دانلود و مورد استفاده قرار دهیــــــــــــــد.

آزمون عملکردی پایه سوم ابتدایی

این بسته بسیار کامل شامل سوالات آزمونهای عملکردی فصل به فصل پایه سوم ابتدایی میباشد . در این بسته دانلودی سوالات آزمون عملکردی پایه سوم ابتدایی برای همه دروس این پایه بصورت یکجا در یک بسته ارائه شده است. برای مشاهده جزئیات بیشتر و دانلود آن روی لینک زیر کلیک کنید.

آزمونهای عملکردی کلیه دروس پایه چهارم

جهت مشاهده جزئیات بیشتر در باره محتویات بسته سوالات آزمونهای عملکردی پایه چهارم ابتدایی روی لینک زیر کلیک کرده و آن را در صورت نیاز دانلود نمایید. این بسته هم شامل همه دروس پایه چهارم میباشد.

مجموعه سوالات عملکردی پایه پنجم ابتدایی

با دانلود این مجموعه همکارانی که به امر تدریس در پایه پنجم مقطع ابتدایی مشغولند بانک کامل فصل به فصل سوالات آزمون عملکردی همه دروس پایه پنجم ابتدایی را در اختیار خواهند داشت . جهت دانلود این مجموعه روی لینک زیر کلیک کنید.

آزمونهای عملکردی پایه ششم ابتدایی

کاملترین مجموعه سوالات عملکردی پایه ششم ابتدایی شامل همه دروس این پایه و بصورت فصل به فصل و ماه به ماه را میتوانید با مراجعه به صفحه زیر دانلود نمایید. التماس دعا

دانلود کنید

آزمون های عملکردی

 آزمونهای عملکردی با مهارت سروکار دارند –مهارت در استفاده از فرایندها و شیوه های اجرایی و نیز مهارت در تولید فراورده ها.

دانلود سوالات آزمون های عملکردی ابتدایی - اول , دوم, سوم, چهارم , پنجم و ششم

 آزمون های عملکردی از آزمون شونده می خواهند تا به انجام نوعی رفتار اقدام کنند نه این که صرفا سوالهایی را جواب داد

 آن دسته از وسایل اندازه گیری که میکوشند که بسنجند که چگونه کسی میتواند کاری را انجام دهد غالبا آزمون های عملکردی نام دارد .

و آن دسته از وسایل اندازه گیری که می کوشند تا دامنه و صحت دانش شخص را بسنجد معمولا آزمونهای کتبی نامیده

می شوند

 

ویژگی ها:

 1-تاکید بر کاربست : یعنی سنجش اینکه آیا دانش آموز علاوه بر دانستن دانش می تواند آن را بکار بندد

 2-تاکید بر سنجش مستقیم

 3-استفاده از مسائل واقعی زندگی یا مسائل شبیه به آنها

 4-ترغیب و تشویق تفکر باز برای پیدا کردن راه حل های مختلف

شیوه نامه ارزشیابی توصیفی و  عملکردی

 

انواع آزمون ها

 

 آزمون عملکرد کتبی

این آزمون عمدتا در کاربرد آموخته ها در موقعیت های عملی تاکید دارد.

 مانند : طراحی سیم کشی یک اتاق یا نوشتن یک داستان کوتاه

 آزمون شناسایی

 روشی است برای سنجش توانایی یادگیرنده در تشخیص ویژگی ها ، محاسن،معایب و موارد استفاده امور مختلف مانند تشخیص تلفظ درست یک کلمه یا تشخیص روش درست حل یک مسئله

انجام عملکرد در موقعیت های شبیه سازی شده

از یادگیرنده خواسته می شود تا در یک موقعیت شبیه سازی شده یا مصنوعی یا خیالی همان اعمالی را انجام دهد که در موقعیت های واقعی ضروری هستند .

مانند :انجام حرکات مختلف شنا در بیرون از آب

آزمون عملكرد كتبي

اين آزمون عمدتاً بر کاربرد آموخته ها در موقعيت هاي عملي يا شبيه سازي تأکيد دارد.

آزمونهای عملکردی پایه اول ابتدایی

دانلود سوالات آزمون های عملکردی پایه اول ابتدایی

سوالات آزمون عملکردی دوم ابتدایی

دانلود سوالات و آزمون های عملکردی پایه دوم دبستان

سوالات آزمون عملکردی پایه سوم ابتدایی

آزمون های عملکردی پایه سوم ابتدایی

سوالات عملکردی کلیه دروس پایه چهارم

آزمون های عملکردی چهارم ابتدایی

مجموعه سوالات عملکردی پایه پنجم ابتدایی

دانلود آزمون های عملکردی پنجم دبستان

آزمونهای عملکردی پایه ششم ابتدایی

دانلود آزمون های عملکردی ششم ابتدایی

یک نمونه آزمون عملکردی علوم

مثال : طراحي سيم کشي اتاق – نوشتن يک داستان کوتاه – رسم يک نمودار ستوني براساس اطلاعات داده شده

 

اين آزمون عمدتاً بر کاربرد آموخته ها در موقعيت هاي عملي يا شبيه سازي تأکيد دارد.

 

مثال : طراحي سيم کشي اتاق – نوشتن يک داستان کوتاه – رسم يک نمودار ستوني براساس اطلاعات داده شده

 

آزمون شناسايي

- مشخص کردن اشکال مداري که لامپ آن روشن نمي شود.

- مشخص نمودن وسايل و مراحل انجام يک آزمايش شيمي

- تشخيص تلفظ درست يک کلمه در زبان انگليسي يا روش درست حل يک مسئله ي رياضي

 

 

انجام عملكرددرشرايط شبيه سازي شده

 

در اين آزمون از فراگير خواسته مي شود تا در يک موقعيت شبيه سازي شده يا خيالي ، همان اعمالي را انجام دهند که در موقعيت هاي واقعي

ضروري اند.

 

مثال 1:

شيوه هاي کاري که براي کمک به يک مصدوم انجام مي دهد . – انجام تنفس مصنوعي روي يک مصدوم

 

مثال 2:

در آموزش رانندگي ، قبل از آن که فراگير عمل رانندگي را شروع کند، او را در اتومبيلي مشابه اتومبيل واقعي قرار مي دهند تا اعمال رانندگي را تمرين کند.

 

در آموزش رانندگي ، قبل از آن که فراگير عمل رانندگي را شروع کند، او را در اتومبيلي مشابه اتومبيل واقعي قرار مي دهند تا اعمال رانندگي را تمرين کند.

 

نمونه كار

 

روش نمونه کار نزديک ترين روش سنجش به عملکرد واقعي است . فراگير در محيط طبيعي سنجش مي شود.

 

مثال : آزمون رانندگي در شرايط واقعي – آزمون دقت دانش آموز در کار با مواد شيميايي – ترجمه درس زبان انگليسي – در درس رياضي ساخت يک مکعب با ابعاد معين

 

 

چگونگي طراحي آزمون هاي عملكردي

 

در طراحي آزمون هاي عملکردي معمولاً بايد به سه قسمت اصلي توجه شود.

 

اين سه قسمت شامل :

 

الف ) تکليف عملي

 

ب ) برگه ي ارزشيابي

 

ج ) سيستم نمره گذاري

 

الف) تكليف عملي

 

بدنه ي اصلي آزمون عملکردي فعاليتي است که معلم طراحي مي کند تا دانش آموز در آن درگير شود يا ممکن است دانش آموز را با مشکلي مواجه کند و از او بخواهد که راه حلي ارائه کند.

 

 

مثالها :

چرا در اين مدار لامپ روشن نمي شود.

 

غلط هاي دستوري اين نامه را تصحيح کن.

 

اشکال متن ترجمه شده را تصحيح کن .

 

حجم اين پارچ آب را با هر شکلي که مي دانيد محاسبه کنيد.

 

ب) برگه ارزشيابي

 

دانش آموز ، ايده‌، راه حل ، شيوه کار ، نقشه کار

و ... را روي برگه ي ارزشيابي منعکس مي کند.

 

معلم با توجه به هدف هاي آزمون عملکردي که از قبل مشخص است ، معيار ارزشيابي را مشخص مي کند.

 

ارزشيابي آزمون عملکردي بسيار مهم است و معمولاً قسمت مشکل اين نوع ارزشيابي است.

 

به جاي تعيين نمره براي معيارهاي سنجش

مي تواند به صورت توصيفي قضاوت کنيد. اين قضاوت ممکن است به صورت ذيل باشد :

 

عالي ، خوب ، متوسط يا در حدانتظار ، بيش از حد انتظار ، کم تر از حدانتظار ، کامل ، قابل قبول ، ناتمام و ...

 

 

براي تهيه يك آزمون عملكردي به ترتيب زير عمل كنيد :

 

*اعمال و كار هاي مورد نظر را مطابق با اهداف آموزشي درسي فهرست وار تعيين كنيد .

 

مثال : دو قطعه چوب را در كارگاه به دو قسمت كاملا مساوي اره كنيد .

 

*شرايط و موقعيت اجراي آزمون عملي را دقيق و واقعي مشخص كنيد . دقت كنيد شرايط فيزيكي زمان و مكان ابزار و ... مهيا باشد .

 

*دستورالعمل آزمون را به حدي روشن بيان كنيد كه دانش آموز دقيقا بداند چه كاري را و چگونه انجام دهد .

 

*به دانش آموز براي آزمون هاي عملي بيش از يك فرصت بدهيد .

 

 

دانلود پیک نوروزی 98 کلاس اول - دوم - سوم - چهارم - پنجم و ششم ابتدایی

2 Mar 2019

پیک های نوروز ی بانک فایل آموزشی معلمان

کارشناسان و فرهنگیان عزیزی که با مجموعه بانک فایل آموزشی معلمان همکاری میکنند اقدام به طراحی پیک نوروزی ۹۸ ابتدایی , مهد کودک و پیش دبستانی در همه پایه های اول ابتدایی , دوم , سوم , چهارم و پنجم و ششم ابتدایی از آبانماه ۹۷ کرده اند.

با دانلود این مجموعه تکالیف نوروزی و پیک بهارانه متوجه خواهید شد که سبک طراحی و محتوا گذاری و گرافیک کاملا اختصاصی و ویژه ای را برای این مجموعه ها پیاده سازی کرده اند تا در نهایت بتوانیم به معلمان و دانش آموزان عزیز کمک کنیم.

فلسفه کاری ما بر کسب درآمد نیست و قیمت های کمی که برای دانلود فایل های آموزشی سایت قرارداده ایم تماما در جهت بهبود سخت افزاری  سایت و تولید فایل های جدید در حوزه های مورد نیاز فرهنگیان عزیز هزینه میشوند .

همچنان تا پایان سال میتوانید این مجموعه را از بانک فایل آموزشی معلمان دانلود نمایید

این مجموعه سعی کرده است با وجود اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر حذف پیک نوروزی از ساختار نظام آموزشی کشور همچنان تا پایان سال بواسطه زحماتی که تعدادی از همکاران درگیر در گردآوری و تدوین مجموعه پیک نوروزی ۱۳۹۸ کشیده اند این فایل ها را جهت دانلود در سایت حفظ کند . هرچند که مدیران این سایت به شخصه اعتقاد راسخی به مفید بودن این تکالیف نوروزی در نظام آموزشی دارند و با توجه به نبودن استانداردهای مدون تدریس قطعا واگذار کردن کامل داشن آموزان به نوشتن داستان های نوروزی میتواند باعث اتلاف اوقات فراغت و هدم استفاده بهینه از این زمان میشود.

پیک نوروزی

اگر اندک نگاهی به تاریخچه رواج پیک نوروزی در نظام آموزشی مدارس ابتدایی بیاندازیم که از اواخر دهه ۶۰ تا به امروز بوده است به روشنی در مییابیم وقتی یک تصمیم آموزشی میتواند از فیلتر چندین دولت با عقاید مختلف عبور کند قطعا مفید به فایده بوده است و بیش از ۳۰ سال حضور در ساختار آموزشی این مساله را اثبات میکند. به همین دلیل بانک فایل آموزشی معلمان با وجود اعلام رسمی حذف شدن پیک های نوروزی همچنان فایل های آن را در دسترس همکاران گرامی قرار میدهد تا هم قدردانی کرده باشیم از همکارانی که ما را در تهیه این مجموعه ها یاری کرده اند هم شاید بتوانیم نقشی در بهبود نظام آموزشی ایفا کنیم.

دانلود انواع پیک نوروزی مهد کودک , اول , دوم, سوم , چهارم, پنجم و پیک نوروزی ۹۸ ششم ابتدایی , پیک آدینه  در سایت بانک فایل آموزشی معلمان وپکیج پیک نوروزی پایه مهد کودک ، پیش دبستانی ، پایه اول دبستان پایه دوم دبستان ، پایه سوم دبستان ، پایه چهارم دبستان ، پایه پنجم دبستان و پایه ششم دبستان در  با کیفیت متمایز از سایر سایت ها در سایت بانک فایل پژوهشی معلمان خواهید یافت و با پرداخت مبلغ ناچیزی پیک نوروزی ۹۷ در دسترس شما خواهد بود.

 

دانلود فایل های pdf   و ورد پیک بهاره ونوروزی پایه اول تا ششم + مهد و پیش دبستانی

نمونه های پیک نوروزی

فلسفه پیدایش و اهمیت

قطعا با کمی تامل در فلسفه پیدایش پیک نوروزی متوجه اهمیت ویژه آن در ساختار آموزشی کشور خواهید شد .

 

پیک نوروزی ابتدایی از حدود ۳۵ سال قبل برای اولین بار در سیستم آموزشی کشور مورد استفاده قرار گرفته و از زمان پیدایش تا به امروز تاریخچه پر فراز و نشیبی را پشت سر نهاده است .  در حال حاضر این پیک نوروزی بهترین مکمل آموزشی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در ایام نوروز با بهره علمی و ارتقاء سطح معلومات می باشد.

پیک نوروزی ۹۸

سایت بانک فایل آموزشی معلمان پیک نوروزی امسال را با طرحی بسیار متفاوت تر از همیشه , کاملا اختصاصی و منحصر بفرد و اندکی ساختار شکنانه خدمت شما همکاران گرامی تقدیم میکند.

در طراحی سری ۹۸ تکالیف بهارانه و نوروزی اساتید و کارشناسان بانک فایل آموزشی معلمان تمام توانشان را بکار گرفته اند تا یک مجموعه متفاوت از نظر گرافیک و محتوا نسبت به سایر همکارانی که در این حوزه فعالیت میکنند تهیه کرده و برای دانلود در دسترس همکاران فرهنگی عزیز قرار دهد.

ادیشن استانی برای پیک نوروزی ۹۸ شاید مهمترین تفاوت پیک نوروزی طراحی و تدوین شده توسط سایت بانک فایل پژوهشی معلمان باشد . این پیک های نوروزی علاوه بر اینکه یک فرمت کلی و محتوای کلی برای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی دارند برای هر استان هم یک ضمیمه اختصاصی متناسب با شرایط زبانی , جغرافیایی و قومی آن استان آورده شده است که میتوانید بعد از خرید هنگام دانلود آن را مشاهده کنید .

دانلود تکالیف نوروزی ۹۸ با فرمت ورد و pdf و ارزانترین قیمت

شما همکاران گرامی مطمئن باشید ما ارزانترین نرخ و قیمت را برای محصولات و فایل های دانلودیمان قرار داده ایم که این مبلغ هم صرفا در جهت بسط و گسترش کیفی و کمی فایل ها و البته رابط کاربری سایت میشود تا بتوانیم فردا خدماتی بهتر از امروز به شما ارائه کنیم تا شاید بتوانیم نقشی حداقلی در بهبود شاخص های آموزشی ایران عزیزمان ایفا کنیم.

کاربران عزیز سایت دقت کنید بعد از انتخاب فایل مورد نظر به صفحه پرداخت هدایت میشوید و بلافاصله بعد از پرداخت فایل خریداری شده برای دانلود در دسترس شما خواهد بود.

 پیک نوروزی ۱۳۹۸ ابتدایی

با وجود اعلام حذف پیک نوروزی از ساختار نظام آموزشی همچنان بر این باوریم که این تکالیف نوروزی میتوانند جایگاه خودشان را داشته باشند و با توجه به نقایص فراوانی که در استانداردسازی تدریس در مدارس وجود دارد جایگزین کردن داستان نویسی احتمالا اشتباه خواهد بود. با اینحال مجموعه کمک آموزشی بانک فایل آموزشی معلمان اقدام به طراحی سری کامل پیک نوروزی ابتدایی با کیفیت عالی برای همه مقاطع اول , دوم ؛ سوم , چهارم , پنجم و ششم ابتدایی برای سال ۹۷ کرده است.

اول ابتدایی

۸

دوم ابتدایی

 

سوم ابتدایی

 

چهارم ابتدایی

 

مقطع پنجم ابتدایی

 

مقطع ششم ابتدایی

 

پیک مهد کودک و پیش دبستانی ۹۷

در سالهای اخیر مهد های کودک هم با مشاهده اثرات بسیار مناسب تربیتی و آموزشی پیک های عیدانه و بهاره در مدارس خصوصا مدارس ابتدایی اقدام به استفاده از پیک نوروزی مهد کودک در ایام تعطیلات عید میکنند .

 

با احساس نیاز مجموعه سایت بانک فایل پژوهشی معلمان اقدام به طراحی یک پیک نوروزی مهد کودک ۹۸ بصورت اختصاصی و با بهره گیری از نظر روانشناسان کرده است.

این پیک های عیدانه مهد کودک بر اساس استاندارد و اصول تهیه شده اند و دانش آموزان و معلمان با استفاده از آنها می توانند در راستای اعتلای سطح دانش و تربیت دانش آموزان کوشا باشند.

محتوایات پیک بهارانه و تکالیف نوروزی در سایت بانک فایل آموزشی معلمان

پیک هایی که در سایت بانک فایل فایل آموزشی معلمان باحث درسی دانش آموزان و مطاابق با آخرین تغییرات کتاب درسی می باشد.و با فرمت قابل ویرایش در اختیار شما سروران گرامی قرار می گیرد.

محتوای اختصاصی متناسب با مقطع تحصیلی دانش آموزان , گنجاندن تکالیف در فرمت های جذاب و قابلیت چاپ بالا و وضوح بالای تصاویر بکار رفته از مهمترین ویژگیهای پیک بهارانه ۹۷ در سایت بانک فایل آموزشی معلمان میباشند.

مشخصات کلی این مجموعه

در طراحی و تدوین این مجموعه پیک نوروزی ۱۳۹۷ سعی کرده ایم همگام با استراتژی کشوری اعلام شده از سوی آموزش و پرورش اصول و ساختار های کلی زیر را رعایت کنیم.

رنگ آمیزی سفره هفت سین , استفاده از مطالب قرآنی , استفاده هوشمندانه و جذاب از جدول کودکانه ,بکارگیری روش های نوین تدریس اروپا جهت آموزش اعداد و اشکال هندسی و گنجانجدنسری آموزش و تمرین در هر مقطع تحصیلی و دادن حق انتخاب به معلمان جهت ارائه تکلیف  از مهمترین مواردی هستند که سعی شده است لحاظ شود.

سایر مواردی که در تدوین پیک عیدانه بهاره لحاظ شده:

استفاده از تکنیک های قصه و تمرین ,احترام به والدین , چراغ راهنما و وسایل برقی پیک عیدانه اول ابتدایی ,خوراکی های نامناسب پیک بهاره اول ابتدایی و نقاشی و کاردستی با وسایل دور ریختنی

قابلیت چاپ آسان

چاچ کردن و پرینت کردن پیک عیدانه یا نوروزی ۹۷ که از سایت پیام نور دانش دریافت میکنید بسیار راحت بوده و نیاز به هیچ تنظیمات خاصی ندارد.

پیک بهارانه

با وجود اعلام حذف پیک های بهارانه از نظام آموزشی اعتقاد کارشناسان این مجموعه کمک آموزشی بر این اصل میباشد که قطعا با استفاده صحیح همچنان پیک های بهارانه میتوانند نقش مفیدی در پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان توام با آموزش های مفید داشته باشند.

پیک نوروزی از زمان پیدایش خود تا به امروز نام های مختلفی را به خود دیده ولی خوشبختانه ساختار و فلسفه وجودی خود را از دست نداده است . پیک بهارانه شاید از مرسوم ترین عناوینی باشد که در طول سالها برای این مجله آموزشی عیدانه استفاده است پیک عیدانه قطعا اگر از سوی معلمان مقاطع تحصیلی مختلف مورد توجه بیشتری قرار گیرد و برنامه ریزی اصولی تری روی آن اعمال شود میتواند سرمنشاء اثرات خیر بسیار بیشتری هم باشد.

سایر مشخصات پیک بهاره ۹۷ در بانک فایل آموزشی معلمان

اگر بخواهیم در چند خط مجموعه پیک بهاره ۹۷ سایت  بانک فایل آموزشی معلمان را تشریح کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

این مجموعه پیک عیدانه ۹۷ با کیفیت بسیار بالا آماده شده است . هم به لحاظ محتوا و هم کیفیت تصاویر استفاده شده در آن کاملا متمایز با سایر نمونه های موجود در اینترنت میباشد.

استفاده از نظر روانشناسان جهت انتخاب تصاویر و تدوین

در این مجموعه پیک بهاره ۹۷ با استفاده از مشاوره روانشناسان خبره سعی شده است از تصاویر متناسب با سطح سنی دانش آموز بهره گرفته شود. تا آموزش را با جذابیت تلفیق کند. و این پیک نوروزی بهاره دارای موضوعات بسیار متنوع و جذاب بوده و سعی شده است با ایجاد یک سانت فضای خالی از سمت راست برگه چسباندن آن را  راحت تر کنند.

← Earlier posts