مقاله پرسش مهر 98-99

مشاور در رابطه با مقاله در مورد پرسش مهر 98-99

مقاله در مورد پرسش مهر 98-99 موضوع بحث ما می باشد ما قصد داریم در مورد پرسش مهر 98 و نکات انتخاب بهترین پاسخ برای آن با شما صحبت کنیم همچنین در این مقاله به پرسش های سال های قبل و تاریخچه آن می پردازیم لذا با ما همراه باشید !!

مقاله پرسش مهر 98-99

پرسش مهر چیست ؟

همان طور که از روی نام آن بر می گردد این پرسش  در ماه مهر پرسیده می شود هر ساله در اولین روز سال تحصیلی رئیس جمهور یک سوال مطرح می کند و دانش آموزان می بایست به آن پاسخ دهند  در نهایت به بهترین جواب پرسش مهر جایزه ای تعلق می گیرد.

اهداف پرسش مهر

پرسش مهر با هدف افزایش خلاقیت دانش آموزان مطرح می شود در تحقیقت با مطرح کردن این پرسش می توان دانش آموزان را به چالش کشید و همچنین از روی جواب آن ها به سوالات می توان دانش آموزان فرهیخته را تشخیص داد همچنین با مطرح کردن این سوال می توان از دانش آموزان نیز در جهت رفع برخی مشکلات کشور کمک گرفت و از این نیرو بلقوه استفاده کرد.

انتخاب بهترین جواب برای این پرسش

هر ساله ما با آغاز سال تحصیلی با پرسش های متفاوتی روبرو می شویم و هر سوال می تواند برای ما یک چالش متفاوت باشد

هر سال که سوالات مختلفی توسط رئیس جمهور بیان می شود اما از سوی کاربران سوالات مشخصی از ما مطرح می شود !!

شاید برای شما سوال پیش آمده است که چگونه این موضوع ممکن است ؟ من در جواب این سوال باید با یک مثال موضوع را برای شما شرح دهم.

برای مثال یک سال رئیس جمهور در مورد احترام گذاشتن به افکار یکدیگر سوال می پرسد و سال دیگری در مورد آب و سال های دیگر با موضوعات دیگر و….

در اینجا ما با سوالات متفاوتی روبرو هستیم اما کاربران سوالات مشخصی دارند و همه به دنبال بهترین پاسخ هستند و از ما کمک می خواهد و ما نیز کاربران را راهنمایی می کنیم تا به بهترین پاسخ پرسش مهر برسند.

پرسش مهر سال های گذشته

در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ رئیس جمهور در مورد احترام گذاشتن به افکار دیگران سوال پرسیدن و ما نیز سعی کردین با تدوین یک مقاله جامع به توانیم به دانش آموزان کمک کنیم که در انتخاب جواب این سوال مسیر راحتی را داشته باشند در مقاله ای که ما در سال گذشته طراحی کردیم به تمامی نکات آن سوال ( احترام گذاشتن به افکار دیگران ) اشاره کردیم و سعی کردیم چیزی را از قلم نندازیم !!

اگر مایل به دریافت مقاله سال گذشته و امسال " 98-99 " نیز هستید می توانید آن را از قسمت زیر دانلود کنید.

27 Jul 2019